Sugestii,modificari, idei si recomandari.

Fii la curent cu totul despre comunitatea noastra
Scrie răspuns
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Sugestii,modificari, idei si recomandari.

Mesaj de AlinGheaja »

Cred ca in curand (2/3 zile) ne vom intoarce la tema originala cu multe modificari la ea.
De ce ? Se pare ca pe prea multe dispozitive mobile sunt o gramada de probleme cu tema curenta.
Google spune ca tema actuala nu este "mobile friendly" astfel pirdem mult din vizitatori. :(
Asa ca singura problema care ar fi cu tema originala este profilele pe partea dreapta. Am sa gasesc o modalitate sa le mut pe stanga daca va place mai mult.
Astept sugestii va rog !
Avatar utilizator
Ionut1510
Mesaje: 766
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 2:54 pm
Localitate: Bacău
Contact:

Re: Sugestii,modificari, idei si recomandari.

Mesaj de Ionut1510 »

Da! Văd că are multe probleme tema asta.
Noroc că am salvat o captură și am publicat-o pe wayback machine
Ionut1510
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Sugestii,modificari, idei si recomandari.

Mesaj de AlinGheaja »

Tema clasica si mult mai OK este activa si se poate selecta din dreapta sus pentru cine doreste. Cine nu deocamdata poate ramane pe tema "Milk V2".
Avatar utilizator
Ionut1510
Mesaje: 766
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 2:54 pm
Localitate: Bacău
Contact:

Re: Sugestii,modificari, idei si recomandari.

Mesaj de Ionut1510 »

Frumos tema cea veche S-a reîntors :).Și așa îmi era dor de ea.Tema cea nouă avea cam multe probleme.Dar totuși tema veche îți dă un sentiment de nostalgie, și nu prea are bug-uri
Ionut1510
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Sugestii,modificari, idei si recomandari.

Mesaj de AlinGheaja »

Ionut1510 scrie: Mie Apr 26, 2023 2:56 pm Frumos tema cea veche S-a reîntors :).Și așa îmi era dor de ea.Tema cea nouă avea cam multe probleme.Dar totuși tema veche îți dă un sentiment de nostalgie, și nu prea are bug-uri
Exact.. imi era cam greu sa ma obisnuiesc ! Nu ma simteam acasa pe ea nici cum. Si imi era groaza pe mobil cate imperfectiuni avea.
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Sugestii,modificari, idei si recomandari.

Mesaj de AlinGheaja »

Potrivit google 832 de pagini nu au fost indexate din cauza la tema noua !
Iar 339 pagini au fost indexate.
Tema "Milk V2" NU este mobile friendly cum spune "producatorul" !
:(

Ca urmare ne-am intors la temele clasice. "SE Gamer: Dark" si "SE Gamer: Light" !
Avatar utilizator
Ionut1510
Mesaje: 766
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 2:54 pm
Localitate: Bacău
Contact:

Re: Sugestii,modificari, idei si recomandari.

Mesaj de Ionut1510 »

Sugestie:
Server de discord
Că tot avem un server de discord unde putem discuta despre diferite subiecte pentru calculatoare etc și să ne ajutăm reciproc.
Am zis să plasam și noi acest link în meniul din stânga ca cine știe poate mai intră unu,altu etc.Si așa văd că nu prea este activitate,cu noii membri ar mai putea fi un pic de activitate.
Ionut1510
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Sugestii,modificari, idei si recomandari.

Mesaj de AlinGheaja »

Incepand de astazi playerul din partea dreapta a fost eliminat. Motiv -> manele.
Tot incepand de astazi cele 2 concursuri care erau active sau prelungit pana pe 31 mai si se poate participa fara nici o restrictie.
Totul este liber la participare. Daca aveti prieteni puteti sa le comunicati sa intre sa se inscrie si banuiesc ca vor fi atenti macar la mail daca castiga ceva.
Incepand de weekendul asta care vine se va debloca o categorie noua pe forum cu concursuri pentru contribuitori.
Se va putea participa doar cu invitatie intr-un grup. Pana atunci ma gandesc care vor fi cerintele minime pentru participare.
Astfel se vor elimina persoanele "particip" pentru ca nu vor putea sa vada deloc sectiunea.
Pe langa cele 2 concursuri active vor mai veni inca 2 paralel incepand de saptamana asta cu termen tot pana in 31 mai.
Avatar utilizator
Ionut1510
Mesaje: 766
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 2:54 pm
Localitate: Bacău
Contact:

Re: Sugestii,modificari, idei si recomandari.

Mesaj de Ionut1510 »

Frumos. Mă bucur că o să avem o categorie cu concursuri doar pentru contribuitori :)
Ionut1510
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Sugestii,modificari, idei si recomandari.

Mesaj de AlinGheaja »

Salutare
Am nevoie de putin ajutor.. stau tot mai prost cu timpul.
Voi avea nevoie de un organizator concursuri.

Ce trebuie sa faca ?
I voi trimite poze/text(poate sa compuna din spcificatii si concursurile anterioare).
Este inscris si el automat in concurs.
Va posta concursurile in numele meu.

La finalul concursului eu voi selecta castigatorul.

viewtopic.php?t=405
Scrie răspuns

Parteneri

WwW.IceGame.Ro WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM NGZ.RO HITONE T84MNmQ.png QWOZd2 V cs-banner Comunitate VirtualStrike