(Inchis) Concurs Organizator !

Diferite concursuri cu diferite premii organizate de RetroTech.RO sau membrii ai comunitatii
Încuiat
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

(Inchis) Concurs Organizator !

Mesaj de AlinGheaja »

Salutare tuturor

Timpul meu este tot mai strans si nu prea reusesc sa imi gasesc cate o portita. Sa incalzit afara si am foarte mult de lucru.
Asa ca doresc un ajutor. Am nevoie de un Oranizator !!!!!!!

Ce trebuie sa faca ?
I voi trimite poze/text(poate sa compuna din spcificatii si concursurile anterioare).
Este inscris si el automat in concurs.
Va posta concursurile in numele meu.

La finalul concursului eu voi selecta castigatorul prin wheelofnames.com
Am FOARTE multe obiecte/materiale de concurs si donatii.
Oricine poate participa. Este liber. Pana in data de 16 iunie va puteti inscrie si la final cine consider ca este inregula este ales.

Cum se participa ?
Un reply frumos de ce si cum ! Succes ! :D
Avatar utilizator
Ionut1510
Mesaje: 766
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 2:54 pm
Localitate: Bacău
Contact:

Re: Concurs Organizator !

Mesaj de Ionut1510 »

Retras...
Ultima oară modificat Joi Iun 01, 2023 5:30 pm de către Ionut1510, modificat de 7 ori în total.
Ionut1510
lucar
Mesaje: 25
Membru din: Dum Mai 14, 2023 10:39 pm

Re: Concurs Organizator !

Mesaj de lucar »

As vrea sa particip deoarece îmi doresc sa ajut în aceasta comunitate. Consider ca o varietate mai mare de concursuri în același timp poate atrage și mai mulți membrii deoarece oricine se poate regăsi intr-un concurs, având ocazia sa câștige ceva ce poate își dorea de mult timp dar nu avusese ocazia sa găsească. Deoarece în acest moment intru zilnic pe forum pot fi activ în a publica concursuri și donații.
Avatar utilizator
RaduFlo
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Mai 27, 2023 9:29 pm

Re: Concurs Organizator !

Mesaj de RaduFlo »

Salutare.

(stiu ca ma repet din cealalta postare, dar trebuie context.)
Am descoperit acest forum de pe TikTok, din intamplare. Observ ca tu, Alin, esti foarte activ si iti doresti sa formezi o comunitate cu adevarat, asa mi se pare, in sensul ca nu ai facut un forum doar ca sa fie, cum sunt de obicei cele de jocuri.. gen de CS..

Pur si simplu m-a atras ceva, nu stiu.

Eu am experienta in crearea si intretinerea serverelor de Discord de peste 3 ani, creez site-uri web si design graphic de aproape 2 ani, si acum experimentez cu partea SEO. Am si experienta cu editatul video, desi sunt inca la inceput.

Daca conteaza, am experienta si pe partea de software si hardware, pentru ca de cand aveam 7-8 ani am stat pe calculator (un XP, Pentium 4), deci sunt si lucrez in jurul domeniului asta de activitate, desi m-a atras mai mult partea de creatie.

Mi-as dori sa avem o discutie poate mai ampla, pentru ca ceva imi zice ca pot aduce acest forum sa aiba (cel putin) 200 de participanti la un concurs, nu 10. Prin Tiktok, prin extinderea comunitatii in locuri mai accesibile (decat un forum, adica discord/insta/tiktok/steam etc...), postari de blog, am multe idei in cap. Avand in vedere aceste informatii, mi-ar face placere daca am putea discuta in detaliu, si daca am putea face un plan de crestere al acestei comunitati.

Astept un raspuns, multumesc.

(sugestie mica, o adaugare in text editor a unei optiuni de subliniere, cel putin eu n-am vazut-o la cate sunt, si facandu-l mai simplu... putem discuta si asta dupa daca este cazul si conteaza o parere in plus. :D)
Încuiat

Parteneri

WwW.IceGame.Ro WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM NGZ.RO HITONE T84MNmQ.png QWOZd2 V cs-banner Comunitate VirtualStrike