(Inchis) Concurs HP Pavilion G7

Diferite concursuri cu diferite premii organizate de RetroTech.RO sau membrii ai comunitatii
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1132
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Concurs HP Pavilion G7

Mesaj de AlinGheaja »

Valentino31 scrie: Vin Dec 09, 2022 1:28 pm Salutare! Aș avea nevoie de acest laptop pentru că laptopul meu HP cam dă rateuri în ultima vreme 😂😂. Se închide singur după 5-10 minute. Are 8 ani și l-aș scoate la pensie😅😂.
Bine ai venit pe RetroTech
citeste regulile de la forum si regule de la concurs. asta e valabil pentru toata lumea ;)

Pentru participare:
Raspunde la postare de ce ai nevoie de acest laptop si cat de activ esti pe RetroTech.RO
Utilizatorul trebuie sa aiba minim 5 postari creative pe forum. Ce inseamna asta ? Utilizatorul poate creea tutoriale, link-uri catre jocuri gratuite(fara piraterie),donatie ,etc. (Castigatorul va fi verificat in data de 15 decembrie daca are minim 5 postari creative pe forum,daca nu sunt indeplinite va fi selectat urmatorul castigator)

Sfarsit concurs:
In data de 15 noiembrie va fi selectat castigatorul si contactat prin mesaj privat pentru datele de expediere colet cu transport suportat de mine.

Reguli:
Atentie! Nu se accepta postari scurte gen: scoala,nu prea. Va rog fiti creativi!
Atentie! Va rog la fiecare postare sau raspuns postare sa bifati "Notifică-mă când este scris un răspuns" sa puteti primi pe mail notificare !
Atentie! Sunteti multi care dupa ce ati castigat ati uitat de concurs sau nu ati primit notificare,nu stiu !!! Incercati sa fiti activi pe forum ! Imi este foarte greu sa pot da un premiu unei persoane care nu pot sa o contactez,astfel a fost creeata regula de mai sus cu minim 5 postari creative.
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1132
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Concurs HP Pavilion G7

Mesaj de AlinGheaja »

Se aprope data de 15 si doar 1 singura persoana participa la concurs!
Mai cititi o data regulile cu atentieeeeeeeeeeeeeee!!!!!!
Pentru participare:
Raspunde la postare de ce ai nevoie de acest laptop si cat de activ esti pe RetroTech.RO
Utilizatorul trebuie sa aiba minim 5 postari creative pe forum. Ce inseamna asta ? Utilizatorul poate creea tutoriale, link-uri catre jocuri gratuite(fara piraterie),donatie ,etc. (Castigatorul va fi verificat in data de 15 decembrie daca are minim 5 postari creative pe forum,daca nu sunt indeplinite va fi selectat urmatorul castigator)
Avatar utilizator
Ionut1510
Mesaje: 767
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 2:54 pm
Localitate: Bacău
Contact:

Re: Concurs HP Pavilion G7

Mesaj de Ionut1510 »

RetroTech scrie: Dum Dec 11, 2022 11:22 am Se aprope data de 15 si doar 1 singura persoana participa la concurs!
Mai cititi o data regulile cu atentieeeeeeeeeeeeeee!!!!!!
Pentru participare:
Raspunde la postare de ce ai nevoie de acest laptop si cat de activ esti pe RetroTech.RO
Utilizatorul trebuie sa aiba minim 5 postari creative pe forum. Ce inseamna asta ? Utilizatorul poate creea tutoriale, link-uri catre jocuri gratuite(fara piraterie),donatie ,etc. (Castigatorul va fi verificat in data de 15 decembrie daca are minim 5 postari creative pe forum,daca nu sunt indeplinite va fi selectat urmatorul castigator)
Adică eu mulți nu au specificat cat de activi sunt
Ionut1510
RebenciucMarius

Re: Concurs HP Pavilion G7

Mesaj de RebenciucMarius »

Buna, as dori sa câștig laptopul pentru a-l oferi surorii mele care are nevoie de el la facultate pentru proiecte. De asemenea sunt nou pe forum si voi incerca sa fiu cat mai activ si chiar foarte activ dacă voi reuși sa câștig acest concurs 😁
Pasare1

Re: Concurs HP Pavilion G7

Mesaj de Pasare1 »

Nu am postari, dar dacă voi câștiga voi face pe viitor știu foarte multe metode :)
Am nevoie de acest laptop pentru fratele meu care se cearta cu mine pentru un mic joc... și eu chiar am treaba cu laptopul meu... fac parte din proiecte despre uleiuri esențiale reviste și cum putem obține uleiurile... :) dacă l as câștiga as investi vreo 300 lei în el și am sa il dau fratelui meu... Succes tuturor!
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1132
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Concurs HP Pavilion G7

Mesaj de AlinGheaja »

Pasare1 scrie: Lun Dec 12, 2022 7:17 pm Nu am postari, dar dacă voi câștiga voi face pe viitor știu foarte multe metode :)
Am nevoie de acest laptop pentru fratele meu care se cearta cu mine pentru un mic joc... și eu chiar am treaba cu laptopul meu... fac parte din proiecte despre uleiuri esențiale reviste și cum putem obține uleiurile... :) dacă l as câștiga as investi vreo 300 lei în el și am sa il dau fratelui meu... Succes tuturor!
Nu ai cum sa castigi ca nu indeplinesti cerintele pt concurs.
Daca doresti sa participi trebuie doar sa urmezi regulile. Pana in data de 15 ai timp. Este foarte timplu :D
Pentru participare:
Raspunde la postare de ce ai nevoie de acest laptop si cat de activ esti pe RetroTech.RO
Utilizatorul trebuie sa aiba minim 5 postari creative pe forum. Ce inseamna asta ? Utilizatorul poate creea tutoriale, link-uri catre jocuri gratuite(fara piraterie),donatie ,etc. (Castigatorul va fi verificat in data de 15 decembrie daca are minim 5 postari creative pe forum,daca nu sunt indeplinite va fi selectat urmatorul castigator)
Avatar utilizator
Ionut1510
Mesaje: 767
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 2:54 pm
Localitate: Bacău
Contact:

Re: Concurs HP Pavilion G7

Mesaj de Ionut1510 »

RetroTech scrie: Lun Dec 12, 2022 7:53 pm
Pasare1 scrie: Lun Dec 12, 2022 7:17 pm Nu am postari, dar dacă voi câștiga voi face pe viitor știu foarte multe metode :)
Am nevoie de acest laptop pentru fratele meu care se cearta cu mine pentru un mic joc... și eu chiar am treaba cu laptopul meu... fac parte din proiecte despre uleiuri esențiale reviste și cum putem obține uleiurile... :) dacă l as câștiga as investi vreo 300 lei în el și am sa il dau fratelui meu... Succes tuturor!
Nu ai cum sa castigi ca nu indeplinesti cerintele pt concurs.
Daca doresti sa participi trebuie doar sa urmezi regulile. Pana in data de 15 ai timp. Este foarte timplu :D
Pentru participare:
Raspunde la postare de ce ai nevoie de acest laptop si cat de activ esti pe RetroTech.RO
Utilizatorul trebuie sa aiba minim 5 postari creative pe forum. Ce inseamna asta ? Utilizatorul poate creea tutoriale, link-uri catre jocuri gratuite(fara piraterie),donatie ,etc. (Castigatorul va fi verificat in data de 15 decembrie daca are minim 5 postari creative pe forum,daca nu sunt indeplinite va fi selectat urmatorul castigator)
Nu e bai ,are timp destul să posteze ceva
Ionut1510
Izmirel

Re: Concurs HP Pavilion G7

Mesaj de Izmirel »

Doresc și eu sa particip la acest concurs! Doresc acest laptop ca să îi fac niște upgradeuri (poate) și să fac diferite teste pe el și să instalezi diferite windosuri pe el. Mult noroc tuturor!
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1132
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Concurs HP Pavilion G7

Mesaj de AlinGheaja »

Salutare tuturor
Astazi este 15,data in care aleg un castigator pt laptop.

Participanti care au respectat regulile:
ILMAZ
ragnartiktok
Ionut1510
djsop
Participanti care NU au respectat regulile:
Valentino31
RebenciucMarius
Pasare1
Izmirel

Avem 4 participanti care au respectat regulile (unii partial dar sa zicem ca este OK) si 4 care nu au respectat regulile care sunt foarte simple.
Ce-i care nu au respectat regulile,evident nu sau inscris !
Incerc sa ma decid daca sa mai prelungesc pana in data de 20 sau sa aleg azi un castigator.
:-\
cine raspunde sa se gandeasca in asa fel ca poate nu e el castigatorul de azi si poate ar avea o sansa mai mare in 20
astept o sugestie din partea voastra.
Avatar utilizator
Ionut1510
Mesaje: 767
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 2:54 pm
Localitate: Bacău
Contact:

Re: Concurs HP Pavilion G7

Mesaj de Ionut1510 »

RetroTech scrie: Joi Dec 15, 2022 3:18 pm Salutare tuturor
Astazi este 15,data in care aleg un castigator pt laptop.

Participanti care au respectat regulile:
ILMAZ
ragnartiktok
Ionut1510
djsop
Participanti care NU au respectat regulile:
Valentino31
RebenciucMarius
Pasare1
Izmirel

Avem 4 participanti care au respectat regulile (unii partial dar sa zicem ca este OK) si 4 care nu au respectat regulile care sunt foarte simple.
Ce-i care nu au respectat regulile,evident nu sau inscris !
Incerc sa ma decid daca sa mai prelungesc pana in data de 20 sau sa aleg azi un castigator.
:-\
cine raspunde sa se gandeasca in asa fel ca poate nu e el castigatorul de azi si poate ar avea o sansa mai mare in 20
astept o sugestie din partea voastra.
Am o sugestie,care este cel mai activ aici pe forum câștigă
Ionut1510
Încuiat

Parteneri

WwW.IceGame.Ro WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM NGZ.RO HITONE T84MNmQ.png QWOZd2 V cs-banner Comunitate VirtualStrike