Sugestii,modificari, idei si recomandari.

Fii la curent cu totul despre comunitatea noastra
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Ionut1510
Mesaje: 766
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 2:54 pm
Localitate: Bacău
Contact:

Re: Sugestii,modificari, idei si recomandari.

Mesaj de Ionut1510 »

Ar fi ok
Ionut1510
Avatar utilizator
Morphinus
Moderator
Mesaje: 450
Membru din: Joi Ian 05, 2023 1:04 pm

Re: Sugestii,modificari, idei si recomandari.

Mesaj de Morphinus »

Asta cred ca este mai mult de natura administrativa, mai ales ca sectiunea este destinata unui personal mai restrans si are ca rol dezvoltarea de nou continut pe forum, sincer sa fiu in faza incipienta in care ne aflam simplul mesaj privat (PM) fiind suficient.
Cine mai face schimb de adrese email pe forumuri utilizand aceasta modalitate?
Pentru staff da este ok, o modalitate buna de contact cu utilizatorii dar iar zic pentru mine PM-ul este ceea ce trebuie.
Imagine
Avatar utilizator
Morphinus
Moderator
Mesaje: 450
Membru din: Joi Ian 05, 2023 1:04 pm

Re: Sugestii,modificari, idei si recomandari.

Mesaj de Morphinus »

Asta cu permisiuni de vizualizare a linkurilor, poze etc.. este la lasata la liber observ.
Putem implementa si o limitare, exemplu alte forumuri unde este necesar sa ai cont pentru a vizualiza,toolurile oferite de alti useri, links, poze etc...?
Imagine
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Sugestii,modificari, idei si recomandari.

Mesaj de AlinGheaja »

Morphinus scrie: Vin Noi 17, 2023 6:41 pm Asta cu permisiuni de vizualizare a linkurilor, poze etc.. este la lasata la liber observ.
Putem implementa si o limitare, exemplu alte forumuri unde este necesar sa ai cont pentru a vizualiza,toolurile oferite de alti useri, links, poze etc...?
Avem functia respectiva daca cineva nu da reply la subiect sau like nu poate vedea continutul.
Daca doresti pot sa ma uit maine si revin cu detalii.
Avatar utilizator
Morphinus
Moderator
Mesaje: 450
Membru din: Joi Ian 05, 2023 1:04 pm

Re: Sugestii,modificari, idei si recomandari.

Mesaj de Morphinus »

Eu spre exemplu pe telefon eram si am vazut ca pot vedea likuri postate, fara sa fiu logat.
De acolo imi venise ideea.
Imagine
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Sugestii,modificari, idei si recomandari.

Mesaj de AlinGheaja »

Morphinus scrie: Vin Noi 17, 2023 7:19 pm Eu spre exemplu pe telefon eram si am vazut ca pot vedea likuri postate, fara sa fiu logat.
De acolo imi venise ideea.
Este public forumul pentru indexare google. Asa cand cineva cauta un subiect ce este la noi atunci motoarele de cautare il vor afisa la rezultate. Restrictionarea Anumitor categorii sau postari ... va avea un impact mare la indexare :/
Avatar utilizator
Morphinus
Moderator
Mesaje: 450
Membru din: Joi Ian 05, 2023 1:04 pm

Re: Sugestii,modificari, idei si recomandari.

Mesaj de Morphinus »

Aaa, gata.
Sorry.
Ma gandeam ca e posibil, in genul forumului Softpedia, ca asta imi vine in minte ca cel mai bun exemplu.
Imagine
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Sugestii,modificari, idei si recomandari.

Mesaj de AlinGheaja »

Albulici a facut un nou banner pentru forum. In caz ca nu apare CTRL+F5 sau curatare istoric browser.
:D
Avatar utilizator
djsop
Contribuitor
Mesaje: 190
Membru din: Mar Iul 05, 2022 10:14 pm

Re: Sugestii,modificari, idei si recomandari.

Mesaj de djsop »

AlinGheaja scrie: Sâm Dec 09, 2023 8:09 pm Albulici a facut un nou banner pentru forum. In caz ca nu apare CTRL+F5 sau curatare istoric browser.
:D
Bun era sa fie si calitativa imaginea :))
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Sugestii,modificari, idei si recomandari.

Mesaj de AlinGheaja »

djsop scrie: Dum Dec 10, 2023 4:55 pm
AlinGheaja scrie: Sâm Dec 09, 2023 8:09 pm Albulici a facut un nou banner pentru forum. In caz ca nu apare CTRL+F5 sau curatare istoric browser.
:D
Bun era sa fie si calitativa imaginea :))
Deocamdata nu pot sa o postez decat la rezolutia asta. Dar pe viitor poate voi face ceva modificari la tema si atunci se va putea pune ceva mai mare si mai clar. In prezent este 1400x186.
Scrie răspuns

Parteneri

WwW.IceGame.Ro WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM NGZ.RO HITONE T84MNmQ.png QWOZd2 V cs-banner Comunitate VirtualStrike