(Anulat) Concurs Dell Latitude E6410 (partea a 2-a)

Diferite concursuri cu diferite premii organizate de RetroTech.RO sau membrii ai comunitatii
Denis
Mesaje: 3
Membru din: Joi Feb 01, 2024 8:14 pm

Re: Concurs Dell Latitude E6410 (partea a 2-a)

Mesaj de Denis »

1. Ce doresti sa faci cu acest laptop ?: O să îl folosec ca să mă uit la filme, că m-am săturat să mă uit pe telefon. O să mai joc și samp/cs pe el.

2. Care este parerea ta despre utilizatorii care nu isi revendica premiile ? Nu am o părere foarte bună despre cei care nu revendică premiul. Am eu mai multe șanse să câștig.

3. Care este parerea ta despre retrotech.ro ?: Cea mai șmecheră comunitate, record la toți să își facă cont aici.

Admin: Mesaj corectat!
Illegal
Mesaje: 19
Membru din: Joi Iun 29, 2023 12:02 am
Localitate: Focsani
Contact:

Re: Concurs Dell Latitude E6410 (partea a 2-a)

Mesaj de Illegal »

1. Laptopul il voi folosi atat multimedia cat si pentru editat documente si de ce nu cand imi permite timpul si gaming si pentru a testa diferite programe mai vechi dar care si fac treaba . E un laptop mic si compact bun de luat dupa tine oriunde ai nevoie .

2. Da parerea mea este una proasta desi ai norocul sa castigi si nu revii aici cu un raspuns e de prost gust poti veni si spune numai vreau premiul sau dati l la următorul dar nu sa nu raspunzi. Nu , nu ma numar printre ei si nici nu vreau asta , eu imi doresc sa fiu activ zilnic si daca ar fi totii ca mine ar fi si mai frumoasa comunitatea de pe forum.

3.O parere foarte buna , imi place conceptul , imi plac oamenii de valoare din comunitate , imi place si atmosfera cat si ambientul placut , e un loc unde poti invata ceva nou si sa obții informații de calitate . Succes tuturor participanților!
Al3x
Mesaje: 12
Membru din: Dum Apr 02, 2023 4:43 pm

Re: Concurs Dell Latitude E6410 (partea a 2-a)

Mesaj de Al3x »

1. As avea nevoie de acest pc pentru fetita mea la desene animate plus acum am o perioada destul de grea și nu îmi permit sa cumpăr nici sh.

2. Dacă nu îți revendici premiul dc mai participi, și nu, nu ma enumăr printre iei.

3. Foarte interesant tor ce faceți aici. Părerea mea este sa o țineți tot asa.
Avatar utilizator
lifev5
Mesaje: 83
Membru din: Dum Sep 17, 2023 11:32 am

Re: Concurs Dell Latitude E6410 (partea a 2-a)

Mesaj de lifev5 »

Salut! Am decis ca e timpul sa particip din nou la acest concurs. :)

1.Daca as castiga acest laptop , primul lucru pe care l-as face ar fi sa instalez Windows 7. De asemenea , i-as face si o curatare interioara detaliata si schimb de pasta termo-conductoare + upgrade la un SSD si rami.

2.Legat de utilizatorii care nu isi revendica premiile , nu imi pot da cu parerea deoarece nu sunt in masura sa judec oamenii. Totusi , cam urat din partea lor sa se inscrie si apoi sa uite de comunitate..

3.Parerea mea despre RetroTech.RO este una foarte buna. Sunt de ceva vreme pe aceasta comunitate si este una foarte misto. Am intalnit multe persoane de treaba de-a lungul activitatii mele aici , iar concursurile sunt pe masura!

Doresc succes si celorlalte persoane care participate la acest concurs ! Multa bafta! :)
𝕷𝖎𝖋𝖊 𝖎𝖘 𝖘𝖍𝖔𝖗𝖙. 𝕸𝖆𝖐𝖊 𝖘𝖚𝖗𝖊 𝖞𝖔𝖚 𝖒𝖆𝖐𝖊 𝖎𝖙 𝖕𝖊𝖗𝖋𝖊𝖈𝖙.
Gabi
Mesaje: 1
Membru din: Dum Ian 07, 2024 5:18 am

Re: Concurs Dell Latitude E6410 (partea a 2-a)

Mesaj de Gabi »

Ar fi foarte bun , daca as câștiga. Sunt aiurea ăștia care nu sunt serioși cu premiile. Părere bună despre retro
Avatar utilizator
AlexGaming15
Mesaje: 28
Membru din: Dum Sep 17, 2023 10:20 am
Localitate: Giurgiu

Re: Concurs Dell Latitude E6410 (partea a 2-a)

Mesaj de AlexGaming15 »

1.Ce doresti sa faci cu acest laptop ?

-Cu acest laptop doresc sa îl folosesc pentru școală și pentru gaming.

2. Care este parerea ta despre utilizatorii care nu isi revendica premiile ? Te numeri pintre ei ?

-Părerea mea despre utilizatori inactivi care nu își revendica premiile este sa nu își mai facă conturi fără rost,eu pe acest site am fost mereu activ(când am timp).

3. Care este parerea ta despre retrotech.ro ?

-Părerea mea despre Retrotech este ca avem pasionați și persoane care chiar mai sunt activi pe acest site și asta ma bucura.
Va doresc mult succes pentru toți participanții concursului!
My passion is retro
Nebular1981
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Feb 17, 2024 8:12 am

Re: Concurs Dell Latitude E6410 (partea a 2-a)

Mesaj de Nebular1981 »

1.Pun un win xp pe el si rup jocurile vechi
2.Contul dezactivat si nu ma numar printre ei
3.Un portal super catre retro si ma bucur ca fac parte din acest portal
Avatar utilizator
Comandorul
Contribuitor
Mesaje: 97
Membru din: Joi Ian 05, 2023 11:14 am

Re: Concurs Dell Latitude E6410 (partea a 2-a)

Mesaj de Comandorul »

Acest laptop l-aș ține pentru navigare și multi media, e chiar puternic, mi l-ar place mai ales că nu stau prea bine cu banii de o perioadă...
Nu mă număr printre cei ce nu-și revendică premiul...
Fine siteul retrotech, eu am fost cam absent o perioadă dar sunt aici de la început cu acest om inimos! Mă bucur să văd că îîntre timp forumul a crescut. Mi-ar place să ajungă la nivel mai mare.
Alexandru20080
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Dec 09, 2023 11:00 pm

Re: Concurs Dell Latitude E6410 (partea a 2-a)

Mesaj de Alexandru20080 »

As dori sa instalez Windows Vista pe acest laptop. As dori sa retrăiesc amintirile din copilărie, instalându-mi jocurile vechi si retro de pe cd-urile vechi ale lui tata. Sincer sunt nou pe acest site însă nu înțeleg persoanele care câștigă un laptop sau un dispozitiv si nu-l revendica. Acest site mi se pare foarte bun pentru oamenii care iubesc lucrurile vechi, ma bucur ca fac parte din aceasta comunitate si daca nu câștig acest premiu, ayaye
Avatar utilizator
Morphinus
Moderator
Mesaje: 450
Membru din: Joi Ian 05, 2023 1:04 pm

Re: Concurs Dell Latitude E6410 (partea a 2-a)

Mesaj de Morphinus »

Imi aplic si eu candidatura.

1)Potential pentru proiecte viitoare, poate un Android TV instalat pe el.
2)O parere nu tocmai buna, devreme ce iti asumi participarea la un concurs, iti asumi si "efortul" de a receptiona produsul si a achita contravaloarea transportului.
3)In opinia mea, o comunitate mica dar cu potential de crestere in timp, plina de oameni ok, pasionati de chestiile vechi.
Imagine
Încuiat

Parteneri

WwW.IceGame.Ro WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM NGZ.RO HITONE T84MNmQ.png QWOZd2 V cs-banner Comunitate VirtualStrike