(Anulat) Concurs Dell Latitude E6410 (partea a 2-a)

Diferite concursuri cu diferite premii organizate de RetroTech.RO sau membrii ai comunitatii
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

(Anulat) Concurs Dell Latitude E6410 (partea a 2-a)

Mesaj de AlinGheaja »

Salutare

Voi deschide din nou concursul Dell Latitude E6410 care doreste sa isi gaseasca un stapan.. si sa speram ca cineva isi va revendica premiul de data asta.

Perioada concurs: 10.03.2024 - 31.03.2024!

Specificatii tehnice

Memorie Ram: 3 GB
Procesor: Intel core i5 M560
Video: Intel, integrata in procesor
Stocare: Hard Disk 160 GB
Webcam: Nu
Bateria: In stare buna 1/2 ore depinde de utilizare
Licenta sistem operare: Da, Windows 7 (Momentan Windows 10 instalat)


Stare:
Foarte buna. Functionare 10 din 10 si estetic 8.5 din 10

Defecte:
Fara defecte

Recomandari:
SSD, hard disk-ul este foarte lent pentru Windows 10.
O curatare interioara foarte buna !


Reguli participare (VA ROG CITITI CU ATENTIE FIECARE RAND !!!):

1. Ce doresti sa faci cu acest laptop ?

2. Care este parerea ta despre utilizatorii care nu isi revendica premiile ? Te numeri pintre ei ?
(Fiecare utilizator primeste notificare pe mail la postare sau mesaj privat !)

3. Care este parerea ta despre retrotech.ro ?


Fiti creativi la raspunsuri ! Raspunsurile scurte sau nesemnificative vor fi sterse si ignorate !

Poze:
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Nobody9733
Mesaje: 2
Membru din: Lun Ian 29, 2024 10:50 am

Re: Concurs Dell Latitude E6410 (partea a 2-a)

Mesaj de Nobody9733 »

1. Stocare/backup, jocuri retro, navigare online.
2. Nașpa dar ce să faci, nu cred mă număr
3. Am părere bună
Avatar utilizator
mindfreak
Mesaje: 4
Membru din: Mar Mar 14, 2023 6:16 pm

Re: Concurs Dell Latitude E6410 (partea a 2-a)

Mesaj de mindfreak »

1. Avand in vedere că tocmai acum o săptămână am devenit tătic as vrea acest laptop pentru fetița mea când se face mai mare, in special pentru școală.

2. Nu pot judeca un om, nu sunt în măsură, probabil fiecare dintre noi are problemele lui. Nu mă număr printre cei care nu-și revendică premiu.

3. Super bună, avand in vedere că suntem și parteneri.
Avatar utilizator
Ionut1510
Mesaje: 766
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 2:54 pm
Localitate: Bacău
Contact:

Re: Concurs Dell Latitude E6410 (partea a 2-a)

Mesaj de Ionut1510 »

Particip!
1.Cu acest laptop as dori să îl folosesc ca un backup dar și să il folosesc ca un tester pentru alte sisteme de operare.
2.Opinia mea despre utilizatorii care nu își revendică premiile e nasoala. Odata ce ai câștigat ar trebui să fii activ și să il revendici dar nu. Mai mulți se înscriu la concurs doar de pomană că așa e mintea românului. Ma bucur ca nu sunt sunt printre ei chiar dacă am mai câștigat in trecut tot activ am mai fost.
3.Opinia mea Despre Retrotech.ro e grozavă,mai ales că sunt băgate lunar la concursuri calculatoare retro dar si multe altele. O comunitate frumoasă prin care ne putem ajuta reciproc mai ales dacă avem probleme cu calculatorul nostru
Ionut1510
AlexandruTomcat
Mesaje: 2
Membru din: Lun Aug 21, 2023 9:22 am

Re: Concurs Dell Latitude E6410 (partea a 2-a)

Mesaj de AlexandruTomcat »

1. Doresc să îl învăț pe fiul meu cum să repare și să upgradeze un laptop. Până acum a lucrat doar cu desktop-uri, nu dețin un laptop.

2. Cine nu își revendică premiul este probabil prea ocupat și omite un astfel de angajament. Eu sunt atent la fiecare concurs la care particip.

3. Retrotech.ro este o platformă gândită pentru pasionații de tehnologie și toată lumea poate beneficia de pe urma informațiilor de aici. Apreciez munca echipei responsabile de site.
Eduard1134
Mesaje: 2
Membru din: Joi Iun 22, 2023 10:54 am

Re: Concurs Dell Latitude E6410 (partea a 2-a)

Mesaj de Eduard1134 »

1.Salut!eu am nevoie de un laptop deoarece am primit unul vechi care s a stricat și nici nu stau bine cu banii pentru a mi lua unul nou.

2.Oamenii care nu își revendica premiile poate sunt ocupați sau nu au fost activi pe platforma.Eu nu ma număr printre ei deoarece nu am câștigat niciodată la vreun concurs.

3.Părerea mea despre retrotech.ro este una buna deoarece sunt numai oameni de treaba și foarte bine optimizat site-ul iar concursurile sunt foarte interesante.
Ultima oară modificat Dum Mar 10, 2024 7:01 pm de către Eduard1134, modificat 1 dată în total.
blnluca0810
Mesaje: 2
Membru din: Dum Ian 07, 2024 12:18 am

Re: Concurs Dell Latitude E6410 (partea a 2-a)

Mesaj de blnluca0810 »

1.Acest laptop îl voi folosi pe post de laptop principal deoarece mi s-a stricat laptop-ul meu,mă voi juca jocuri vechi și voi stoca pozele și filmulețele petrecute alături de cei dragi,ulterior dacă îmi voi cumpăra alt laptop cred că îl voi dona cuiva care nu are.
2.Din punctul meu de vedere,cei ce nu își revendică premiile sunt oameni ciudați deoarece atunci când poți primi ceva gratis de la cineva mi se pare o prostie să nu profiți de ocazia asta.Eu unul nu cred că mă număr printre aceste persoane.
3.Retrotech.ro este un site foarte frumos în domeniul său de tehnologie veche,eu unul am 15 ani și îmi pare foarte rău că nu am prins și eu vremurile acelea când se adunau mai multe persoane la vărul acela cu calculator.Îmi place mult faptul că atunci când mai deschid tiktok-ul îmi apăreți voi!
Lexus
Mesaje: 3
Membru din: Dum Dec 17, 2023 10:14 am

Re: Concurs Dell Latitude E6410 (partea a 2-a)

Mesaj de Lexus »

1. Ce doresti sa faci cu acest laptop ?

2. Care este parerea ta despre utilizatorii care nu isi revendica premiile ? Te numeri pintre ei ?

3. Care este parerea ta despre retrotech.ro ?

Salut! :)

1. Dacă as câștiga acest laptop l-as folosi pentru facultate, și datorita mărimii, l-as putea lua ușor cu mine peste tot.

2. Mi se pare absurd sa participi la un concurs și sa nu îți revendici premiul deoarece te-ai înscris având dorinta de a câștiga acel lucru și prin urmare ar trebui sa urmărești pagina, respectiv postarea pentru a-ți revendica produsul.

3. Am o părere foarte bună despre site-ul RetroTech deoarece reușește sa adune pasionații de tehnologia anilor 90' - 2000, și nu în ultimul rand, prin intermediul site-ului se poate cere ajutor în legătură cu anumite probleme ce pot apărea.
inut
Mesaje: 1
Membru din: Lun Noi 07, 2022 9:56 pm

Re: Concurs Dell Latitude E6410 (partea a 2-a)

Mesaj de inut »

1. Doresc a folosi acest laptop pentru munca de birou, neavand altul care sa indeplineasca aceste cerinte.
2. Consider ca este un gest arogant a nu ti ridica premiul. Nu ma numar printre oamenii de genul.
3. Site-ul RetroTech este un proiect frumos, administratorii avand bun simt si altruism in sufletele lor, fapt demonstrat prin realizarea acestui site.
ViceCSR
Mesaje: 45
Membru din: Dum Ian 28, 2024 3:27 pm
Contact:

Re: Concurs Dell Latitude E6410 (partea a 2-a)

Mesaj de ViceCSR »

1. Ce doresti sa faci cu acest laptop ?: Il dau mai departe sau il folosesc pentru a juca CS/SA-MP.

2. Care este parerea ta despre utilizatorii care nu isi revendica premiile ? Te numeri pintre ei ?: Nu ma intereseaza subiectul, nu ma numar printre ei. :))

3. Care este parerea ta despre retrotech.ro ?: Apreciez concursurile.
Încuiat

Parteneri

WwW.IceGame.Ro WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM NGZ.RO HITONE T84MNmQ.png QWOZd2 V cs-banner Comunitate VirtualStrike