(Anulat) Concurs Apple Macbook + 100 Lei

Diferite concursuri cu diferite premii organizate de RetroTech.RO sau membrii ai comunitatii
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Concurs Apple Macbook + 100 Lei

Mesaj de AlinGheaja »

Concursul se va incheia in data de 30 aprilie 2023 iar castigatorul va fi ales prin wheelofnames.com
Avatar utilizator
Ionut1510
Mesaje: 766
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 2:54 pm
Localitate: Bacău
Contact:

Re: Concurs Apple Macbook + 100 Lei

Mesaj de Ionut1510 »

Mulțumesc
Ionut1510
Avatar utilizator
TheKalu
Mesaje: 120
Membru din: Mar Aug 23, 2022 12:36 pm

Re: Concurs Apple Macbook + 100 Lei

Mesaj de TheKalu »

Particip si eu, noroc tuturor.
steffanro
Mesaje: 2
Membru din: Joi Mai 18, 2023 11:35 am

Re: Concurs Apple Macbook + 100 Lei

Mesaj de steffanro »

Buna ziua,

Nu stiu daca concursul s-a incheiat sau nu, dar as vrea sa particip si eu. :)

Recunosc cu am avut niciodata un calculator Apple, m-am rezumat doar la tabela si telefon.

Mi-as dori mult sa incerc experienta IOS, mai ales ca este total diferita de cea Windows. Daca esti pasionat de design clar IOS iti va oferi experienta deosebite.

Multumesc
Stefan
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Concurs Apple Macbook + 100 Lei

Mesaj de AlinGheaja »

steffanro scrie: Joi Mai 18, 2023 11:41 am Buna ziua,

Nu stiu daca concursul s-a incheiat sau nu, dar as vrea sa particip si eu. :)

Recunosc cu am avut niciodata un calculator Apple, m-am rezumat doar la tabela si telefon.

Mi-as dori mult sa incerc experienta IOS, mai ales ca este total diferita de cea Windows. Daca esti pasionat de design clar IOS iti va oferi experienta deosebite.

Multumesc
Stefan
Salut și bine ai venit
Este deschis pana in 31 luna asta. Ești înscris.
lucar
Mesaje: 25
Membru din: Dum Mai 14, 2023 10:39 pm

Re: Concurs Apple Macbook + 100 Lei

Mesaj de lucar »

Particip. Am avut un macbook dar fiind mai vechi, un late 2007 sau ceva de genul, nu suporta mai mult de os x 10.7.2 asa ca nu am putut sa fac mai nimic pe el, deoarece aproape toate programele nu mai aveau suport, maxim sa ma uit pe google dar mergea foarte greu. Totusi, as vrea sa incerc pe unul putin mai nou programele sa vad cum merg fata de winodws, sa vad diferentele dintre mac os si windows si sa incerc si programale aditionale pt mac os.
r1k1
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Feb 25, 2023 3:11 pm

Re: Concurs Apple Macbook + 100 Lei

Mesaj de r1k1 »

Salut daca nu s-a terminat concursul,
particip si eu, imi place cum arata laptopul si nu am pus mana niciodata pe Mac-uri, ar fii interesanta prima experiență, si ar fii mai bun decat laptopul meu batran din coltu dulapului. E usor si foarte portabil, merge un film sau un joc pe el cand esti plecat. :)
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Concurs Apple Macbook + 100 Lei

Mesaj de AlinGheaja »

Pana in data de 31 mai. Atunci voi alege câștigătorul.
Avatar utilizator
RaduFlo
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Mai 27, 2023 9:29 pm

Re: Concurs Apple Macbook + 100 Lei

Mesaj de RaduFlo »

Salutare! Sunt nou aici, am gasit forumul dintr-o intamplare, de pe TikTok. Mi se pare un concept foarte frumos, de readucere a zonei retro gaming.

Particip. Nu am avut un Macbook pana acum, si sincer l-as folosi pentru a face diverse activitate, de exemplu office/browsing/organizare in timp ce sunt la scoala sau in alte medii. Pare destul de micut, si chiar daca are un Intel Core 2 Duo (calculatorul meu anterior avea asa ceva, acum avand un i5 gen 6, se simte diferenta, dar nu uitam legacy-urile :) ), cred ca o sa fie diferit ca la un PC normal deoarece sistemul de operare este foarte optimizat, din cate am auzit.

Tastatura banuiesc ca se schimba ca la orice laptop obisnuit, deconectezi bateria, scoti un mic conector si o pui pe cea noua.

Succes tuturor si multumesc pentru acest concurs.

P.S: Nu comentez deobicei pe forumuri, prefer comunicarea asa zis instanta, gen Discord/Whatsapp, dar ceva m-a facut sa imi fac cont pe acest forum (in afara de concursul propriu-zis :D).
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Concurs Apple Macbook + 100 Lei

Mesaj de AlinGheaja »

RaduFlo scrie: Sâm Mai 27, 2023 9:41 pm Salutare! Sunt nou aici, am gasit forumul dintr-o intamplare, de pe TikTok. Mi se pare un concept foarte frumos, de readucere a zonei retro gaming.

Particip. Nu am avut un Macbook pana acum, si sincer l-as folosi pentru a face diverse activitate, de exemplu office/browsing/organizare in timp ce sunt la scoala sau in alte medii. Pare destul de micut, si chiar daca are un Intel Core 2 Duo (calculatorul meu anterior avea asa ceva, acum avand un i5 gen 6, se simte diferenta, dar nu uitam legacy-urile :) ), cred ca o sa fie diferit ca la un PC normal deoarece sistemul de operare este foarte optimizat, din cate am auzit.

Tastatura banuiesc ca se schimba ca la orice laptop obisnuit, deconectezi bateria, scoti un mic conector si o pui pe cea noua.

Succes tuturor si multumesc pentru acest concurs.

P.S: Nu comentez deobicei pe forumuri, prefer comunicarea asa zis instanta, gen Discord/Whatsapp, dar ceva m-a facut sa imi fac cont pe acest forum (in afara de concursul propriu-zis :D).
Salut si bine ai venit
Încuiat

Parteneri

WwW.IceGame.Ro WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM NGZ.RO HITONE T84MNmQ.png QWOZd2 V cs-banner Comunitate VirtualStrike