(Inchis) Concurs HP Pavilion G7

Diferite concursuri cu diferite premii organizate de RetroTech.RO sau membrii ai comunitatii
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1131
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Concurs HP Pavilion G7

Mesaj de AlinGheaja »

Am decis sa mai adaug cateva zile pana la finalul concursului. In data de 22 decembrie va fi ales prin random un utilizator care indeplineste cerintele. Pana atunci se vor mai deschide posibilitati pentru unii.
Tot in data de 22 decembrie cand se va termina concursul curent,altele se vor deschide. O sa incerc tot posibilul ca coletul sa plece in 23 spre castigator. Sa ajunga inainte de craciun!

Un desktop si un laptop (nu va spun ce specificatii au acum. dar laptop-ul este superb la design)
Avatar utilizator
Ionut1510
Mesaje: 767
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 2:54 pm
Localitate: Bacău
Contact:

Re: Concurs HP Pavilion G7

Mesaj de Ionut1510 »

de abia astept Sa vad cum arata laptop-ul :D
Ionut1510
Avatar utilizator
MrShell
Mesaje: 10
Membru din: Sâm Noi 19, 2022 7:28 pm

Re: Concurs HP Pavilion G7

Mesaj de MrShell »

Succes la concurs, m-as fi înscris și eu dar din păcate lipsa de timp va face laptopul doar sa adune praf la mine. E păcat.
format c:\ 99% complete...
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1131
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Concurs HP Pavilion G7

Mesaj de AlinGheaja »

MrShell scrie: Joi Dec 15, 2022 9:55 pm Succes la concurs, m-as fi înscris și eu dar din păcate lipsa de timp va face laptopul doar sa adune praf la mine. E păcat.
Poti recomanda pe altii care au nevoie! :D Chiar te rog. Un share etc.
Multumesc
alpitu21
Mesaje: 88
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 10:52 pm

Re: Concurs HP Pavilion G7

Mesaj de alpitu21 »

Salut! Mi-ar fi de folos acest laptop pentru mama mea, nu am prea avut niciodată bani de unul, numai eu am, si ar fi frumos sa aive si ea, pentru ca chiar căutăm ceva de Crăciun. Daca il putem primi ca un cadou de craciun, ar fi minunat, pentru ca in curand va avea nevoie si de un laptop la munca. Multumesc anticipat =)
alpitu21
Mesaje: 88
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 10:52 pm

Re: Concurs HP Pavilion G7

Mesaj de alpitu21 »

alpitu21 scrie: Sâm Dec 17, 2022 11:27 pm Salut! Mi-ar fi de folos acest laptop pentru mama mea, nu am prea avut niciodată bani de unul, numai eu am, si ar fi frumos sa aive si ea, pentru ca chiar căutăm ceva de Crăciun. Daca il putem primi ca un cadou de craciun, ar fi minunat, pentru ca in curand va avea nevoie si de un laptop la munca. Multumesc anticipat =)
Stiu ca cel mai probabil mi se va lua atentia ca sunt mai nouț pe forum, dar incerc ca pana pe 22 sa mai fac postari, poate e o sansa sa castigam si noi ceva :)
Manea7501

Re: Concurs HP Pavilion G7

Mesaj de Manea7501 »

Salut retrotech.ro eu imi doresc acest laptop pt ca nu prea am bani de investit in pcuri sau alt cv si asi vrea si eu sa fac ceva creativ sau sa ma joc nu ma intereseaza ce componente are eu ma joc cs1.6 si lasi mai vrea pentru ca am nevoie la scoala
Avatar utilizator
Ionut1510
Mesaje: 767
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 2:54 pm
Localitate: Bacău
Contact:

Re: Concurs HP Pavilion G7

Mesaj de Ionut1510 »

Manea7501 scrie: Sâm Dec 17, 2022 11:44 pm Salut retrotech.ro eu imi doresc acest laptop pt ca nu prea am bani de investit in pcuri sau alt cv si asi vrea si eu sa fac ceva creativ sau sa ma joc nu ma intereseaza ce componente are eu ma joc cs1.6 si lasi mai vrea pentru ca am nevoie la scoala
Salut postarea ta trebuia să fie cât mai creativă unde ai menționat că vrei să joci este bine dar "că am nevoie la școală" puteai să specifici că îl vei folosi pentru proiectele pentru școală
Ionut1510
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1131
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Concurs HP Pavilion G7

Mesaj de AlinGheaja »

Salutare tututor.
Se apropie craciunul si am decis sa ignor regulile care l-am stabilit pentru concurs. De data asta. Sper doar ca la urmatorul sa fie lumea mai atenta. Si incercati sa fiti cat mai activi pe viitor. :)

Castigatorul concursului HP Pavilion G7 este: alpitu21

Castigatorul a fost selectat prin random. Felicitari. Ai mesaj privat.
Avatar utilizator
Ionut1510
Mesaje: 767
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 2:54 pm
Localitate: Bacău
Contact:

Re: Concurs HP Pavilion G7

Mesaj de Ionut1510 »

RetroTech scrie: Joi Dec 22, 2022 6:44 pm Salutare tututor.
Se apropie craciunul si am decis sa ignor regulile care l-am stabilit pentru concurs. De data asta. Sper doar ca la urmatorul sa fie lumea mai atenta. Si incercati sa fiti cat mai activi pe viitor. :)

Castigatorul concursului HP Pavilion G7 este: alpitu21

Castigatorul a fost selectat prin random. Felicitari. Ai mesaj privat.
Felicitări
Ionut1510
Încuiat

Parteneri

WwW.IceGame.Ro WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM NGZ.RO HITONE T84MNmQ.png QWOZd2 V cs-banner Comunitate VirtualStrike