Salutare!Astăzi mi-a ajuns laptop-ul câștigat la giveaway,starea este conform pozelor/descrierii,a fost ambalat excelent,mulțumim Alin pentru giveaway-urile pe care le faci și mult noroc la următoarele giveaway-uri tuturor!
Zi frumoasă!
[media] [/media]