Vând HP iPAQ hx2750

Vanzari sau cumparari calculatoare,componente,periferice,etc
Avatar utilizator
P01yphemmus
Mesaje: 7
Membru din: Lun Sep 23, 2024 3:53 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Vând HP iPAQ hx2750

Mesaj de P01yphemmus »

hey guys, îmi vand PDA-ul HP iPAQ din seria hx2700, modelul hx2750. :)
Imagine

singura defecțiune notabilă este că partea dreaptă este puțin roasă, și din cauza asta, cover-ul nu stă, dar în rest totul merge impecabil.
Imagine

sistemul a fost upgradat de la WM 2003 la WM 6.1 Classic, și are și de un card de 2GB (capacitatea maximă acceptată), care are un sortiment de programe instalate ce pot fi accesate din managerul de fișiere.
Imagine Imagine

am pixul pentru ecran cu care vine, de asemenea și cover-ul care nu stă din cauza părții drepte fiind roase.

bateria a fost înlocuită cu una complet nouă, și includ și un încărcător compatibil cu PDA-ul, din moment ce nu primisem cradle sau încărcător când l-am luat.
Imagine

prețul inițial pe care-l am pentru el începe de la ~550-600 de lei, și sunt dispusă să negociez.

prefer predare personală în București și Chiajna, din moment ce n-am timpul necesar să pot trimite pachetul prin poștă.
Avatar utilizator
Morphinus
Moderator
Mesaje: 462
Membru din: Joi Ian 05, 2023 1:04 pm

Re: Vând HP iPAQ hx2750

Mesaj de Morphinus »

De asemenea, pune anunt si pe platformele de specialitate pentru a multiplica sansele de vanzare.
Jucariile de acest gen au cautare doar pentru cunoscatori, pasionati sau colectionari.
Imagine
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1145
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Vând HP iPAQ hx2750

Mesaj de AlinGheaja »

Facebook marketplace, OLX si vezi ca este un grup pe facebook "retrotech.ro" (nu este asociat cu noi).
:D
Counter strike 1.6 server: cs.retrotech.ro
Jocuri retro in browser: https://toons.ro/
Avatar utilizator
P01yphemmus
Mesaje: 7
Membru din: Lun Sep 23, 2024 3:53 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Vând HP iPAQ hx2750

Mesaj de P01yphemmus »

Morphinus scrie: Dum Oct 06, 2024 7:52 am De asemenea, pune anunt si pe platformele de specialitate pentru a multiplica sansele de vanzare.
Jucariile de acest gen au cautare doar pentru cunoscatori, pasionati sau colectionari.
heyo, mersi de sugestie, l-am pus pe OLX înainte de a posta aici ^^
nu folosesc Facebook, deci nu prea pot să-l pun pe Marketplace..
Scrie răspuns

Parteneri

WwW.IceGame.Ro WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM NGZ.RO HITONE T84MNmQ.png QWOZd2 V cs-banner Comunitate VirtualStrike