Sugestie de rubrica linkuri interesante

Ai o sugestie pentru comunitate ?
b0by
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Ian 06, 2024 9:50 am

Sugestie de rubrica linkuri interesante

Mesaj de b0by »

Poate ar fi interesanta o rubrica cu linkuri de video-uri interesante, nu neaparat tutoriale, produse interesante (probate de useri) din magazine online, legate de retro tech.
Nu neaparat reclame la youtuberi, sau magazine online, dar sunt ingropate chestii interesante in miile de video-uri ale unor youtuberi sau la altii mici, sau pe unele magazine putin cunoscute sunt cabluri, adaptoare si gadgeturi retro faine.
Adica algoritmul youtube e nashpa, baga la video sugerate pe cele platite. Mie cel putin imi baga pe linustech si altii, care chiar nu ma intereseaza.
Stiu ca "interesant" este complet subiectiv si depinde de "orizontul/perioada" retro a fiecaruia. Eu, de exemplu, m-am dezabonat de la Adrien digital basement si 8-bit Guy pentru ca predomina masini din anii 70-80 ca amiga, commodore, atari, machintosh etc., iar eu sunt fiert doar pe compatibile IBM XT, AT, 286, 386, 486, pentium 1 pana la maxim primele pentium 4. Deja de la Windows XP, inclusiv, mi se taie interesul.
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1127
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Sugestie de rubrica linkuri interesante

Mesaj de AlinGheaja »

In prezent avem categoria Media: viewforum.php?f=51
Daca ai sugestie cum putem modifica. te rog.
Scrie răspuns

Parteneri

WwW.IceGame.Ro WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM NGZ.RO HITONE T84MNmQ.png QWOZd2 V cs-banner Comunitate VirtualStrike