Caut orice laptop cu intel core prima sau a doua generatie sau AMD echivalent cu acestea care sa coste maxim 200 lei

Vanzari sau cumparari calculatoare,componente,periferice,etc
MDJ
Mesaje: 4
Membru din: Dum Feb 04, 2024 11:02 pm

Caut orice laptop cu intel core prima sau a doua generatie sau AMD echivalent cu acestea care sa coste maxim 200 lei

Mesaj de MDJ »

Salut, caut orice laptop care sa aiba intel core i prima sau a doua generatie, sau AMD echivalent cu acestea (Athlon II, Phenom II, etc) si placa video dedicata din aceeasi perioada (nu contează foarte mult acest aspect, se poate și integrata). Nu ma intereseaza memoria, stocarea, brandul, diagonala ecranului. Voi folosi laptop-ul pentru debugging JTAG/UART la un proiect legat de telefoane din anii 2000. Suma maxima pe care o ofer este de 200 de lei (mai mult de atat nu imi permite bugetul) sau gratuit (daca sunt persoane interesate sa scape mai repede de acesta fara nimic la schimb). Nu accept laptop uri stricate sau de piese.


Multumesc!
Ultima oară modificat Joi Mai 02, 2024 9:58 am de către MDJ, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Caut orice laptop cu intel core prima sau a doua generatie sau AMD echivalent cu acestea care sa coste maxim 200 lei

Mesaj de AlinGheaja »

Salut
Cred ca am eu ceva cu intel core i prima sau a 2-a generatie. Am sa verific zilele astea si revin.
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Caut orice laptop cu intel core prima sau a doua generatie sau AMD echivalent cu acestea care sa coste maxim 200 lei

Mesaj de AlinGheaja »

Salut
Lipsesc câteva zile dar am un dell cu i5 gen 2 daca te interesează.
Și un acer cu sempron
MDJ
Mesaje: 4
Membru din: Dum Feb 04, 2024 11:02 pm

Re: Caut orice laptop cu intel core prima sau a doua generatie sau AMD echivalent cu acestea care sa coste maxim 200 lei

Mesaj de MDJ »

Salut, aș fi interesat de Dell, am să aștept până când puteți să îl trimiteți.
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Caut orice laptop cu intel core prima sau a doua generatie sau AMD echivalent cu acestea care sa coste maxim 200 lei

Mesaj de AlinGheaja »

Salut
Lasa-mi un PM cu datele tale. O sa ti-l pot pune zilele astea la courier daca mai esti interesat.
Scrie răspuns

Parteneri

WwW.IceGame.Ro WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM NGZ.RO HITONE T84MNmQ.png QWOZd2 V cs-banner Comunitate VirtualStrike