Amintri Xbox 360

Totul despre Xbox,modare,tutoriale,etc
Avatar utilizator
bmq
Mesaje: 11
Membru din: Mar Feb 06, 2024 11:22 am

Amintri Xbox 360

Mesaj de bmq »

Salutare! Hai sa povestim despre ce v a placut la xbox360, ce nu v a placut, jocuri bune, jocuri naspa.
Incep eu:) pentru pasionatii de fifa
Imagine Imagine
Aceasta interfata doamnee... cred ca a fost a 2 a interfata dupa Blades, nu mai stiu sigur
Imagine
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Amintri Xbox 360

Mesaj de AlinGheaja »

Salut.
Din pacate nu mi-am permis xbox niciodata. Dar acum cateodata ma tenteaza un xbox 360 sa il modez si sa ma joc pe el.
SIngura consola care am avut-o a fost "Terminator 2" sau cum se numea. Clona la Nintendo NES.
Si am in plan un concurs cu un xbox 360 curand. :P
Avatar utilizator
bmq
Mesaje: 11
Membru din: Mar Feb 06, 2024 11:22 am

Re: Amintri Xbox 360

Mesaj de bmq »

AlinGheaja scrie: Dum Iun 02, 2024 1:21 pm Salut.
Din pacate nu mi-am permis xbox niciodata. Dar acum cateodata ma tenteaza un xbox 360 sa il modez si sa ma joc pe el.
SIngura consola care am avut-o a fost "Terminator 2" sau cum se numea. Clona la Nintendo NES.
Si am in plan un concurs cu un xbox 360 curand. :P
Iti dau un sfat tie si celorlanti oameni care vor sa faca acelasi lucru, mergeti pe amazon olanda/germania/franta de preferat, cautati versiuni xbox 360 cu memoria de baza de 4gb, ca siguri aveti un hard pe acasa, si astea de 4gb le gasiti in stari foarte bune, sau cum am gasit eu in suedia intr un targ in sigiliu la aproximativ la conversia de azi, 200 ron
Avatar utilizator
bmq
Mesaje: 11
Membru din: Mar Feb 06, 2024 11:22 am

Re: Amintri Xbox 360

Mesaj de bmq »

AlinGheaja scrie: Dum Iun 02, 2024 1:21 pm Salut.
Din pacate nu mi-am permis xbox niciodata. Dar acum cateodata ma tenteaza un xbox 360 sa il modez si sa ma joc pe el.
SIngura consola care am avut-o a fost "Terminator 2" sau cum se numea. Clona la Nintendo NES.
Si am in plan un concurs cu un xbox 360 curand. :P
PS. Am uitat sa adaug, mi am cumparat primul xbox 360 dintr-un targ din Buzau, cu 50 de lei in 2012 (cca. / nu mai stiu exact) adevarul i ca a tinut doar 1 an :) dar 50 de lei la vremea aia nu erau nici chiar atat de multi bani,dar nici putin (din cate mi aduc aminte)
Scrie răspuns

Parteneri

WwW.IceGame.Ro WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM NGZ.RO HITONE T84MNmQ.png QWOZd2 V cs-banner Comunitate VirtualStrike