(Inchis) Concurs licenta NFS Heat PC

Diferite concursuri cu diferite premii organizate de RetroTech.RO sau membrii ai comunitatii
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1127
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

(Inchis) Concurs licenta NFS Heat PC

Mesaj de AlinGheaja »

Imagine

Salutare

Am citit din comentariile voastre si am decis sa avem si un NFS !
Incep un nou concurs cu o licenta Need for Speed Heat pentru PC :D


Reguli participare (VA ROG CITITI CU ATENTIE FIECARE RAND !!!):

1. Detii NFS Heat ? Te-ai mai jucat ?

2. Ce joc ti-ai dori sa fie disponibil pentru concurs ?

4. Cat de activ esti pe forum ?

*Fiti creativi la raspunsuri ! Raspunsurile scurte sau nesemnificative vor fi ignorate si sterse !
Va rugam fara raspunsuri care nu apartin de concurs !!! (oare vor mai fi laptop-uri ? cat mai este ? etc.)

**Concursul se va incheia in data de 17 mai 2024 !
Daca numarul de participanti va fi prea mic atunci va fi prelungit concursul cu inca 10-15 zile.
Oricine poate participa.

Licenta va fi trimisa prin mesaj privat !
Castigatorul selectat este rugat sa confirme primirea mesajului pintr-un singur reply la subiect !

Succes :D
ViceCSR
Mesaje: 45
Membru din: Dum Ian 28, 2024 3:27 pm
Contact:

Re: Concurs licenta NFS Heat PC

Mesaj de ViceCSR »

1. Detii NFS Heat ? Te-ai mai jucat ?: Nu detin si nu imi amintesc daca am mai jucat.

2. Ce joc ti-ai dori sa fie disponibil pentru concurs ?: Orice joc e bine venit.

4. Cat de activ esti pe forum ?: Intru foarte des pe forum.
Radu207
Mesaje: 1
Membru din: Lun Apr 15, 2024 8:37 pm

Re: Concurs licenta NFS Heat PC

Mesaj de Radu207 »

1. Detii NFS Heat ? Te-ai mai jucat ? Nu. Ce am jucat a fost Most Wanted si Carbon si inca mai joc cateodata

2. Ce joc ti-ai dori sa fie disponibil pentru concurs ? Sincer chiar nu stiu poate un doom slayer(este singurul ce mi-a trecut prin minte)

4. Cat de activ esti pe forum ? Eu sunt nou aici si daca e sa zic un adevar este ca nu prea intru asa de des pe forumuri:)) insa voi incerca sa fiu activ
Illegal
Mesaje: 19
Membru din: Joi Iun 29, 2023 12:02 am
Localitate: Focsani
Contact:

Re: Concurs licenta NFS Heat PC

Mesaj de Illegal »

1. Detii NFS Heat ? Te-ai mai jucat ? Nu imi aduc aminte sa fii jucat acest joc desii e demult pe piata

2. Ce joc ti-ai dori sa fie disponibil pentru concurs ? Cred ca un joc nou aparut nu mi vine ceva in minte acuma

4. Cat de activ esti pe forum ? Sunt destul de activ as spune eu , sa vedem in timp cum voi fi sper ca mai bine de atat
Avatar utilizator
Morphinus
Moderator
Mesaje: 452
Membru din: Joi Ian 05, 2023 1:04 pm

Re: Concurs licenta NFS Heat PC

Mesaj de Morphinus »

1) Nu detin licenta pentru acest joc, nu m-am jucat, doar am vazut recenzii despre el
2) Tot chestii retro, oldschool din punctul meu de vedere.
3) Sper ca sunt suficient de activ, cel putin pe sectiunea mea unde postez giveaway-uri de indata ce observ o campanie in desfasurare.
Imagine
Avatar utilizator
nenea33
Mesaje: 43
Membru din: Vin Oct 14, 2022 5:03 pm

Re: Concurs licenta NFS Heat PC

Mesaj de nenea33 »

**NU vreau sa particip la concurs,insa vreau sa raspund la intrebari**

1. Nu detin NFS heat,ultima data am jucat nfs underground

2. Nu propun un joc,ci propun un sa se faca giveway pentru accees alpha si beta la escargot.chat,nina.chat,cel cu aol,aim,msn si yahoo messenger
Acolo poti intra daca donezi o suma anume si poate poti discuta cu ownerul pentru un giveway,mai ales ca la alpha si beta poti intra sa folosesti aim si aol,cea ce nu poti gratis

3. Cat de cat incerc mereu cand apare ceva nou despre care pot discuta

Mult success tuturor!
Avatar utilizator
Aditzu
Mesaje: 83
Membru din: Sâm Aug 19, 2023 12:18 pm

Re: Concurs licenta NFS Heat PC

Mesaj de Aditzu »

1. Detii NFS Heat ? Te-ai mai jucat ?
-Deloc dar ar fi frumos sa il am in librărie
2. Ce joc ti-ai dori sa fie disponibil pentru concurs ?
-Eu m-aș gandi in continuare la licențe de windows 10 sau dacă chiar vreți un joc bun "sons of the forest"
3. Cat de activ esti pe forum ?
-Așa si așa din pacate formul asta isi pierde activitatea lumea nu mai este fericita sa primeasca un laptop sau un device mai vechi
toți vor să aiba ce este mai nou (generatia 14) cea ce este trist :( unele lucruri mai vechi chiar ar face cativa oameni fericiți iar forumul asta este perfect :)

Succes tuturor din partea mea! <3
Avatar utilizator
Valer
Mesaje: 36
Membru din: Mar Feb 27, 2024 6:37 pm

Re: Concurs licenta NFS Heat PC

Mesaj de Valer »

Vreau să-mi încerc norocul și de data asta :)

1) Nu dețin și nu m-am jucat, dar aș vrea să mă joc
2) Ar fi interesant să se dea la viitoarele giveaway-uri Progressbar95 sau orice alt joc de pe Steam
3) Să fiu sincer, nu prea sunt activ pe acest forum, numărul total de mesaje trimise își spune cuvântul, dar pe viitor aș vrea să fiu mai activ.

Mult succes tuturor! 🍀
Avatar utilizator
Ionut1510
Mesaje: 767
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 2:54 pm
Localitate: Bacău
Contact:

Re: Concurs licenta NFS Heat PC

Mesaj de Ionut1510 »

Valer scrie: Mie Apr 17, 2024 3:05 pm Vreau să-mi încerc norocul și de data asta :)

1) Nu dețin și nu m-am jucat, dar aș vrea să mă joc
2) Ar fi interesant să se dea la viitoarele giveaway-uri Progressbar95 sau orice alt joc de pe Steam
3) Să fiu sincer, nu prea sunt activ pe acest forum, numărul total de mesaje trimise își spune cuvântul, dar pe viitor aș vrea să fiu mai activ.

Mult succes tuturor! 🍀
Da Progressbar95 Steam chiar ar merge pentru acest forum :D
Ionut1510
Avatar utilizator
djsop
Contribuitor
Mesaje: 190
Membru din: Mar Iul 05, 2022 10:14 pm

Re: Concurs licenta NFS Heat PC

Mesaj de djsop »

bafta!!😎
Încuiat

Parteneri

WwW.IceGame.Ro WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM NGZ.RO HITONE T84MNmQ.png QWOZd2 V cs-banner Comunitate VirtualStrike