Despre Test Drive Unlimited 2

Ce ne place cel mai mult..
Avatar utilizator
lifev5
Mesaje: 83
Membru din: Dum Sep 17, 2023 11:32 am

Despre Test Drive Unlimited 2

Mesaj de lifev5 »

Tuturor ne plac jocurile video. Unora le plac shooterele , altora le plac rpg-urile. Mie personal , imi plac simulatoarele , in special cele de condus :D . De aceea , astazi m-am decis sa vorbesc putin despre un joc foarte popular in 2011 , si anume Test Drive Unlimited 2 . O capodopera a simulatoarelor de condus , a debutat prin intermediul functiilor pe care celelalte driving games nu le aveau , cum ar fi : cumpararea locuintelor , achizitionarea de motociclete si chiar a cluburilor ce actionau asemanator clanurilor. Alte detalii interesante sunt spalatoriile auto ( pe care o sa va las sa cautati deoarece sunt foarte interesante ;) ) , showroom-urile auto foarte superbe , dar si diferitele functii ale masinilor cum ar fi : functia cabrio care permite decapotarea anumitor masini , dar si rabatarea geamurilor si semnalizarile functionale. Personal , acest joc m-a marcat de cand l-am descoperit acum 1 an si inca il joc , chiar daca am terminat orice cursa :D . Am sa las aici 2 poze cu garajele mele. Recomand acest joc si sper sa il jucati si voi =) . Seara faina!

Imagine
Imagine

Admin: mesaj editat ;)
𝕷𝖎𝖋𝖊 𝖎𝖘 𝖘𝖍𝖔𝖗𝖙. 𝕸𝖆𝖐𝖊 𝖘𝖚𝖗𝖊 𝖞𝖔𝖚 𝖒𝖆𝖐𝖊 𝖎𝖙 𝖕𝖊𝖗𝖋𝖊𝖈𝖙.
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Despre Test Drive Unlimited 2

Mesaj de AlinGheaja »

Am gustat si eu cateva min din el si nu stiu.. nu prea ma atras. Mai mult mi-a placut "1".
Sunetele la masini in "2" nu prea mau atras.
Dar acum cateva luni ma gandeam la el sa i mai dau o sansa ca am vazut ceva server privat si te poti juca online.
Avatar utilizator
lifev5
Mesaje: 83
Membru din: Dum Sep 17, 2023 11:32 am

Re: Despre Test Drive Unlimited 2

Mesaj de lifev5 »

AlinGheaja scrie: Lun Apr 08, 2024 5:58 pm Am gustat si eu cateva min din el si nu stiu.. nu prea ma atras. Mai mult mi-a placut "1".
Sunetele la masini in "2" nu prea ma atras.
Dar acum cateva luni ma gandeam la el sa i mai dau o sansa ca am vazut ceva server privat si te poti juca online.
Asa-i . Un joc deosebit . Si modul de online chiar merge , daca ai NAT Unlocked . Sunt si moduri care adauga masini si alte chestii. Legat de masini , cel mai mult imi place Q7 V12 TDI :P . Edit : De asemenea , multumesc ca mi-ai editat mesajul sa apara pozele :)
𝕷𝖎𝖋𝖊 𝖎𝖘 𝖘𝖍𝖔𝖗𝖙. 𝕸𝖆𝖐𝖊 𝖘𝖚𝖗𝖊 𝖞𝖔𝖚 𝖒𝖆𝖐𝖊 𝖎𝖙 𝖕𝖊𝖗𝖋𝖊𝖈𝖙.
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Despre Test Drive Unlimited 2

Mesaj de AlinGheaja »

I voi da o sansa weekend-ul asta :D
Avatar utilizator
lifev5
Mesaje: 83
Membru din: Dum Sep 17, 2023 11:32 am

Re: Despre Test Drive Unlimited 2

Mesaj de lifev5 »

AlinGheaja scrie: Lun Apr 08, 2024 9:16 pm I voi da o sansa weekend-ul asta :D
Chiar ma bucur. Iti zic de acum ca o sa dai la finalul curselor de 2 curse extrem de lungi (120 km - Ibiza , 194 km - Hawaii ) care vor dura aproximativ 40-50 minute. Eu le-am facut pentru ca plăteau bine :D . In total am luat aprox 6m din ele.
𝕷𝖎𝖋𝖊 𝖎𝖘 𝖘𝖍𝖔𝖗𝖙. 𝕸𝖆𝖐𝖊 𝖘𝖚𝖗𝖊 𝖞𝖔𝖚 𝖒𝖆𝖐𝖊 𝖎𝖙 𝖕𝖊𝖗𝖋𝖊𝖈𝖙.
Avatar utilizator
Cojocel
Mesaje: 35
Membru din: Mar Feb 14, 2023 8:51 am
Localitate: VN

Re: Despre Test Drive Unlimited 2

Mesaj de Cojocel »

L-am jucat si eu si chiar mi-a placut. Era altceva fata de NFS, Dirt, Grid si ce mai era...
Mi-au placut grafica, gameplay-ul, masinile si muzica din joc ("Daddy was a DJ" o am si acum pe stick in masina). Cand o sa am timp, cu siguranta o sa-l reinstalez.
Avatar utilizator
lifev5
Mesaje: 83
Membru din: Dum Sep 17, 2023 11:32 am

Re: Despre Test Drive Unlimited 2

Mesaj de lifev5 »

Cojocel scrie: Mar Apr 09, 2024 8:48 am L-am jucat si eu si chiar mi-a placut. Era altceva fata de NFS, Dirt, Grid si ce mai era...
Mi-au placut grafica, gameplay-ul, masinile si muzica din joc ("Daddy was a DJ" o am si acum pe stick in masina). Cand o sa am timp, cu siguranta o sa-l reinstalez.
Sper sa jucam candva multiplayer :D. Va astept in clubul meu pe joc , bagam curse si ne plimbam cu masinile ;)
𝕷𝖎𝖋𝖊 𝖎𝖘 𝖘𝖍𝖔𝖗𝖙. 𝕸𝖆𝖐𝖊 𝖘𝖚𝖗𝖊 𝖞𝖔𝖚 𝖒𝖆𝖐𝖊 𝖎𝖙 𝖕𝖊𝖗𝖋𝖊𝖈𝖙.
Scrie răspuns

Parteneri

WwW.IceGame.Ro WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM NGZ.RO HITONE T84MNmQ.png QWOZd2 V cs-banner Comunitate VirtualStrike