Ce urmeaza ???

Fii la curent cu totul despre comunitatea noastra

Esti utilizator activ ?

Chestionarul s-a închis pe data de Joi Noi 24, 2022 10:17 pm

Zilnic
2
25%
Saptamanal
6
75%
Lunar
0
Niciun vot
 
Voturi totale: 8

Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1131
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Ce urmeaza ???

Mesaj de AlinGheaja »

Salutare tuturor!
Sunt convins ca sunt multi care intra si participa la un concurs sau donatie pentru un laptop si apoi daca nu castiga,nu mai intra pe forum!
Destul de rau. Pentru ca in fiecare luna sunt donatii sau concursuri! Momentan este un Hp Pavilion g7. Saptamana asta urmeaza si un calculator retro cu procesor AMD Duron la 850mhz,video Nvidia 32mb + un monitor de 22* !
Dupa care urmeaza un laptop Toshiba la care nu va spun specificatiile dar este super OK! Si tot asa mai departe. Ce va cer in schimb ? ACTIVITATE PE FORUM ! Desi am ajuns la un numar de 130 utilizatori inregistrati. Activitatea este mica.
Cat de curand am sa pun un concurs pentru persoana care va strange 100 de postari utile (nu cele fara rost,sau sa stranga mesaje) pe forum, va castiga un laptop!

Asa ca ... FITI ACTIVI ! :D
Cristi
Mesaje: 8
Membru din: Vin Aug 19, 2022 7:23 pm

Re: Ce urmeaza ???

Mesaj de Cristi »

Sincer, nu intru des, aproape rar, nu sunt activ, intru poate 1-2 ori pe săptămână când pot, excepție când am câștigat concursul Laptop r61 (couldn't miss it😏) .
Ceea ce faci e frumos, și sincer sper ca această comunitate să ajungă la un număr mare de persoane -active- , săptămânal , cel puțin
Btw, un canal de YouTube ar fii bun pentru a promova forumul, eu am ajuns întâmplător aici.😃👍.

Salut , noroc
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1131
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Ce urmeaza ???

Mesaj de AlinGheaja »

Cristi scrie: Joi Noi 10, 2022 8:28 pm Sincer, nu intru des, aproape rar, nu sunt activ, intru poate 1-2 ori pe săptămână când pot, excepție când am câștigat concursul Laptop r61 (couldn't miss it😏) .
Ceea ce faci e frumos, și sincer sper ca această comunitate să ajungă la un număr mare de persoane -active- , săptămânal , cel puțin
Btw, un canal de YouTube ar fii bun pentru a promova forumul, eu am ajuns întâmplător aici.😃👍.

Salut , noroc
Iti multumesc. Incerc si eu cat pot in timpul liber sa mai promovez. In viitor am sa caut un moderator sau pe cineva care sa mai posteze cate ceva pe forum si in alte parti.
Cristi
Mesaje: 8
Membru din: Vin Aug 19, 2022 7:23 pm

Re: Ce urmeaza ???

Mesaj de Cristi »

RetroTech scrie: Joi Noi 10, 2022 8:32 pm
Iti multumesc. Incerc si eu cat pot in timpul liber sa mai promovez. In viitor am sa caut un moderator sau pe cineva care sa mai posteze cate ceva pe forum si in alte parti.
[/quote]

👍 îți urez mult noroc în continuare.
Salut, din nou😃,
Seară făină !
Avatar utilizator
TheKalu
Mesaje: 120
Membru din: Mar Aug 23, 2022 12:36 pm

Re: Ce urmeaza ???

Mesaj de TheKalu »

Pai romanul vrea doar pomana, trebuie sa te astepti si la asta dar hai sa nu ii bagam pe toti in aceasi oala.Cred ca am intrat aproape zilnic pe forum, doresc sa urmaresc si discutii dar nu prea ai ce fiindca activitatea este 0 si se intra doar sa participe la concurs in rest nu posteaza nimeni ceva util.Succes in continuare!
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1131
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Ce urmeaza ???

Mesaj de AlinGheaja »

TheKalu scrie: Joi Noi 10, 2022 10:14 pm Pai romanul vrea doar pomana, trebuie sa te astepti si la asta dar hai sa nu ii bagam pe toti in aceasi oala.Cred ca am intrat aproape zilnic pe forum, doresc sa urmaresc si discutii dar nu prea ai ce fiindca activitatea este 0 si se intra doar sa participe la concurs in rest nu posteaza nimeni ceva util.Succes in continuare!
Poate ca ar trebui sa schimbam cine poate participa la concursuri. Ca de exemplu sa aiba 10 postari utile. Am vazut in alte parti.
Sunt multi care nici nu stiu sa scrie si vor laptop.
Avatar utilizator
mariushkn
Moderator
Mesaje: 46
Membru din: Dum Mai 29, 2022 9:40 pm

Re: Ce urmeaza ???

Mesaj de mariushkn »

:)) eu mai intru dar am schimbat browserul pe telefon și nu sunt logat să văd ce se mișcă , am uitat parola si imi e lene sa ii dau recover .
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1131
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Ce urmeaza ???

Mesaj de AlinGheaja »

mariushkn scrie: Sâm Noi 12, 2022 11:34 am :)) eu mai intru dar am schimbat browserul pe telefon și nu sunt logat să văd ce se mișcă , am uitat parola si imi e lene sa ii dau recover .
apai tu... la tine e ceva normal sa nu dai reset de lene :))
Avatar utilizator
Ionut1510
Mesaje: 767
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 2:54 pm
Localitate: Bacău
Contact:

Re: Ce urmeaza ???

Mesaj de Ionut1510 »

Eu sunt activ zilnic, și mă mai uit pe la postările publicate de admini cât și persoanelor care comentează 😀.Am văzut că ați făcut un nou concurs unde oferiți un PC retro ce rulează un Windows 98 + tastatură ,mouse cât și un monitor ,eu nu am să particip deoarece nu am ce să fac cu el :)
Ionut1510
Avatar utilizator
MrShell
Mesaje: 10
Membru din: Sâm Noi 19, 2022 7:28 pm

Re: Ce urmeaza ???

Mesaj de MrShell »

Ne-ar trebuii ceva de făcut ca sa ne facă să intram zilnic. O zonă de Fun, 2-3 topicuri (poze /video /memeuri/bancuri), ceva să facă noii useri să vrea să revină și mâine
format c:\ 99% complete...
Scrie răspuns

Parteneri

WwW.IceGame.Ro WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM NGZ.RO HITONE T84MNmQ.png QWOZd2 V cs-banner Comunitate VirtualStrike