(Necastigator) Concurs-Donatie HP Pavilion G7

Diferite concursuri cu diferite premii organizate de RetroTech.RO sau membrii ai comunitatii
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1154
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Concurs HP Pavilion G7

Mesaj de AlinGheaja »

Frectie scrie: Mar Noi 01, 2022 8:50 am Frumos premiul. Felicitări echipei RetroTech că vor ajuta un copil 👍👍👍
Multumim. Sper doar ca nu profita de situatie persoanele care nu au nevoie! :YMSIGH:
Counter strike 1.6 server: cs.retrotech.ro
Jocuri retro in browser: https://toons.ro/
Silviuq

Re: Concurs HP Pavilion G7

Mesaj de Silviuq »

acu sper si eu ca ceilalti sa nu profite de ocazie adica eu chiar am nevoie dupa cum se vede si mai sus la aplicatia mea
Avatar utilizator
Ionut1510
Mesaje: 771
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 2:54 pm
Localitate: Bacău
Contact:

Re: Concurs HP Pavilion G7

Mesaj de Ionut1510 »

Eu am mare nevoie de acest laptop, deoarece s-ar putea ca curând să îmi găsesc un job remote (de acasă) și pentru al folosi in alte lucruri mai importante cât și personale.Textul unde am scris că am nevoie de el este mai sus.
Ionut1510
StefanNegrei

Re: Concurs HP Pavilion G7

Mesaj de StefanNegrei »

Personal,nu am nevoie de el
Cu ocazia venirii Craciunului,as dori sa ofer acest laptop unui vecin,care nu are o situatie financiara foarte placută,iar parintii lui nu isi pot permite sa i ofere posibilitatea de a detine un laptop/calculator,indiferent de specificatii.M am gandit de nenumarate ori sa i fac cadou un laptop/calculator care sa functioneze,dar bugetul strans ma opreste din a face asta!! Sper ca ma puteti ajuta in a-l face fericit de sarbatori!

Admin: mesaj postat incorect. Mutat!
Stoicaandrei

Re: Concurs HP Pavilion G7

Mesaj de Stoicaandrei »

Buna ziua ,mă numesc Andrei sunt clasa a noua și mi-aș dorii foarte mult acest laptop pentru a putea sa îmi creez proiectele de acasă să nu mai merg până la biblioteca.
As fi foarte fericit.
Lazar1998

Re: Concurs-Donatie HP Pavilion G7

Mesaj de Lazar1998 »

Salut numele meu este Lazăr nu vreu să mă victimizez nu îmi stă în caracter eu am 24 de ani și a-și dori acest leptop pentru soția mea care are nevoie întru fel de un leptop dar ne având posibilități nu mem permis săi iau urmând să fiu tătic am lăsat-o puțin deoparte ia în perioada următoare o sa lucreze de acasă sincer nu știu ce o sa facă dar mă voi descurca sincere să fiu cu voi dacă este cineva în nevoie un copil care are nevoie daț lui
Sincer eu va respect și va susțin pentru fapta care o faceți sper că acest leptop să ajungă la o persoana care are nevoie nu la una care după sal vând . Să se folosească de el că așa e frumos va salt și va respect 💪💪💪💪💪
Ionut06ryo

Re: Concurs-Donatie HP Pavilion G7

Mesaj de Ionut06ryo »

Salut sunt Ionuț am 16 ani și ma întrețin singur de 3 ani și îmi doresc foarte mult laptopul asta pentru școală deoarece am nevoie sa fac proiecte în Power Point și eu nu îmi permit sa îmi cumpăr, merg în fiecare weekend la un prieten și îmi fac proiectul pe calculatorul lui, iar acesta nu vrea sa m-il dea tot timpul ți-aș fi recunoscător toată viața dacă m-il poți oferi! Aceasta ii mesajul meu! Mulțumesc! 😓😓
Sorin

Re: Concurs-Donatie HP Pavilion G7

Mesaj de Sorin »

Salutare.Lucrez la un centru de plasament pt copii orfani cu probleme ,am avut un desktop dar s-a stricat,si as dori pentru ei ca sa asculte muzica , sa se uite la desene animate si pentru diferite jocuri mici specifice varstei lor. Va multumesc .O zi buna
Ștefan

Re: Concurs-Donatie HP Pavilion G7

Mesaj de Ștefan »

Bună ziua , lupt să câștig acest laptop pentru o familie cu 3 copii ca nu au posibilitataea de a isi cumpara si au necesitatea pentru școală.
Povestea lor este una care te întristează, deoarece ei neavând posibilitatea de a își cumpără anumite lucruri pentru școală , ei sunt 3 frați ,1 fetita si 2 băieți .De curand mama lor a fugit de acasă cu un alt barbat iar tatal lor ii spala, ii imbraca , le face mancare , se straduieste sa faca bani ducanduse la munca pe unde apuca luandui si pe ei cu el . Ii duce in fiecare dimineata la școală ,in fiecare zi tatal ii impleteste parul fetitei . Este trist ca înca mai vedem familii ca acestea în ziua de astazi.
De aceea as dori sa castig acest laptop pentru ei , și daca mai exista oameni cu bunavointă ar putea sa daruiasca haine si încaltaminte.
Copii au pana in 10 ani.
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1154
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Concurs-Donatie HP Pavilion G7

Mesaj de AlinGheaja »

Ștefan scrie: Vin Noi 11, 2022 7:40 am Bună ziua , lupt să câștig acest laptop pentru o familie cu 3 copii ca nu au posibilitataea de a isi cumpara si au necesitatea pentru școală.
Povestea lor este una care te întristează, deoarece ei neavând posibilitatea de a își cumpără anumite lucruri pentru școală , ei sunt 3 frați ,1 fetita si 2 băieți .De curand mama lor a fugit de acasă cu un alt barbat iar tatal lor ii spala, ii imbraca , le face mancare , se straduieste sa faca bani ducanduse la munca pe unde apuca luandui si pe ei cu el . Ii duce in fiecare dimineata la școală ,in fiecare zi tatal ii impleteste parul fetitei . Este trist ca înca mai vedem familii ca acestea în ziua de astazi.
De aceea as dori sa castig acest laptop pentru ei , și daca mai exista oameni cu bunavointă ar putea sa daruiasca haine si încaltaminte.
Copii au pana in 10 ani.
Felicitari Ștefan ! Ai mesaj privat cu mai multe detalii.
Postarea ta a fost aleasa.. Ai 10 zile sa raspunzi la mesaj in privat,in caz contrar se va alege alt castigator.
(Urmeaza un nou concurs zilele astea,tot pentru un laptop)
Counter strike 1.6 server: cs.retrotech.ro
Jocuri retro in browser: https://toons.ro/
Încuiat

Parteneri

WwW.IceGame.Ro WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM NGZ.RO HITONE T84MNmQ.png QWOZd2 V cs-banner Comunitate VirtualStrike