(Inchis) Concurs Dell LatitudeC600

Diferite concursuri cu diferite premii organizate de RetroTech.RO sau membrii ai comunitatii
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1131
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Concurs Dell LatitudeC600

Mesaj de AlinGheaja »

Nelutunell scrie: Vin Sep 09, 2022 10:29 pm Bun cea mai stupida întâmplare incepe pen anul 2005 când am primit primul PC cu 200$ de la școala și restul de la părinți în acei ani nu prea știam noi sau nu eram chiar atât de documentați în privința la viruși,crezând că sunt niște omuleți mici care îți invadează calculatorul a da și nici internet nu era să ne putem uita ce se face împotriva lor așa că sursa noastră de informare era la poarta cu mai mulți prieteni și cea mai plauzibil răspuns pentru mine a fost sa bagi mămăligă in monitor și unitate să mănânce și asta scapi de ei mai mult ce sa va spun așa am rămas fără calculator după 2 luni😂
😂😂 felicitări
Avatar utilizator
mariushkn
Moderator
Mesaje: 46
Membru din: Dum Mai 29, 2022 9:40 pm

Re: Concurs Dell LatitudeC600

Mesaj de mariushkn »

Câștigătorul nu a dat niciun semn de viață, așa că concursul se prelungește pana pe 20 :))
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1131
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Concurs Dell LatitudeC600

Mesaj de AlinGheaja »

mariushkn scrie: Lun Sep 19, 2022 9:37 am Câștigătorul nu a dat niciun semn de viață, așa că concursul se prelungește pana pe 20 :))
Sunt mulți care nu folosesc mailul și nu inteleg de ce… !
Danny17556

Re: Concurs Dell LatitudeC600

Mesaj de Danny17556 »

Salutare,acum 5 ani am avut un calculator de la Packrd Bell
512MB RAM
60 GB ROM
Principala problema era ca,in timp ce ma jucam se stingea imaginea la calculator insa jocul rula in continuare😂
Problema era de la un ventilator care dupa scoatere din functiune isi revenea pc-ul si ma jucam in continuare
A doua problema era ca dupa ce ma jucam sa zicem 1-2 ore iara se stingea minitorul (care bineinteles era cu tub) si dupa ce îi montan la loc ventilatorul isi revenea 😂😂
Acelasi ventilator ii facea si rau dar si bine 😂
Si era unul de 4x4 cm la 24V
L am omorat pe acel calculator cu urmatoarele jocuri
1. Disney Hercules 1997
2. Jazz Jackfabbit 2
3.Talismania Deluxe
4.Insaneaquarilum Deluxe
5.Peggle Deluxe
6.Ricket Mania
7.Feeding Frenzy 1 si 2
8.Atomic Tank
8.Dynomite Deluxe
9.Venice Deluxe
10.Chuzzle Deluxe
11.Iggle Pop Deluxe
12.Astro Pop
13.Zuma Deluxe
14.Jocul cu Dezbraca fata (bereeee)
15.Muzica la greu cu Winamp
Ador jocurile vechii❤️
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1131
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Concurs Dell LatitudeC600

Mesaj de AlinGheaja »

Danny17556 scrie: Lun Sep 19, 2022 11:27 am Ador jocurile vechii❤️
Si eu.. prefer sa am un PC mai vechi pentru astfel de jocuri. Cele noi parca nu mai au farmec. Ma plictisesc repede. De multe ori caut si gasesc un joc ce pare interesant dupa trailer si dupa ce incep story mode devine ori repetitiv ori plictisitor.
dimapericulosu

Re: Concurs Dell LatitudeC600

Mesaj de dimapericulosu »

Primul meu pc nu a fost al meu a fost al lui tata și a lui tata, ma jucam pe el decand încă eream la gradinita grupa mare și mereu ziceam "pot sa ma joc pe ca utol" aproape mereu reușeam eu sa fac cumva și tot ma jucam aveam Windows XP nu mai știu de la ce firma erea calculatoru dar nu contează și trebuia de cel puțin 2 sau 3 ori pe an sa ii dea restart ca eu dădeam clic pe cele mai tâmpite anunțuri și cele "pt adulți" și se virus pc ul și mama cum erea profesoara de istorie pe atunci ii trebuia pc ul ca să fac nuj ce proiect sau nu mai știu ceva de genul.
Întâmplarea se întâmplă undeva când eream clasa pregatitoare ajunsesem de la școală și m am dus direct pe pc ca să ma joc jocul meu preferat papa's nuj care și fix atunci apare o reclama pt adulți și FIX ATUNCI ÎNTRA MAMA ÎN CAMERApeste mine ca să facă nuj ce și apare pe tot ecranu numai de alea.......
apoi cred ca va dați și voi seama ce sa intamplat😅😔👌🏻 pedepsit pana în clasa întâi și tocmai din clasa întâi am avut voie sa stau pe pc înapoi.
Si cum v am zis fără sa îl virusez nu se putea apoi prin clasa a 3 sau a 4 am avut un laptop de la Lenovo care m am jucat pe el doar cs 1.6 și ma uitam pe yt pana de ziua mea anul asta can am un pc mai bunicel.
Știu ce s a întâmplat ca am întrebat-o pe mama
Avatar utilizator
mariushkn
Moderator
Mesaje: 46
Membru din: Dum Mai 29, 2022 9:40 pm

Re: Concurs Dell LatitudeC600

Mesaj de mariushkn »

dimapericulosu scrie: Lun Sep 19, 2022 10:38 pm Primul meu pc nu a fost al meu a fost al lui tata și a lui tata, ma jucam pe el decand încă eream la gradinita grupa mare și mereu ziceam "pot sa ma joc pe ca utol" aproape mereu reușeam eu sa fac cumva și tot ma jucam aveam Windows XP nu mai știu de la ce firma erea calculatoru dar nu contează și trebuia de cel puțin 2 sau 3 ori pe an sa ii dea restart ca eu dădeam clic pe cele mai tâmpite anunțuri și cele "pt adulți" și se virus pc ul și mama cum erea profesoara de istorie pe atunci ii trebuia pc ul ca să fac nuj ce proiect sau nu mai știu ceva de genul.
Întâmplarea se întâmplă undeva când eream clasa pregatitoare ajunsesem de la școală și m am dus direct pe pc ca să ma joc jocul meu preferat papa's nuj care și fix atunci apare o reclama pt adulți și FIX ATUNCI ÎNTRA MAMA ÎN CAMERApeste mine ca să facă nuj ce și apare pe tot ecranu numai de alea.......
apoi cred ca va dați și voi seama ce sa intamplat😅😔👌🏻 pedepsit pana în clasa întâi și tocmai din clasa întâi am avut voie sa stau pe pc înapoi.
Si cum v am zis fără sa îl virusez nu se putea apoi prin clasa a 3 sau a 4 am avut un laptop de la Lenovo care m am jucat pe el doar cs 1.6 și ma uitam pe yt pana de ziua mea anul asta can am un pc mai bunicel.
Știu ce s a întâmplat ca am întrebat-o pe mama
=)) , Felicitări .

Ai timp 3 zile să-mi dai un mesaj pe forum , discutăm in privat
Avatar utilizator
djsop
Contribuitor
Mesaje: 190
Membru din: Mar Iul 05, 2022 10:14 pm

Re: Concurs Dell LatitudeC600

Mesaj de djsop »

:)))pfff... norocosi mai sunt newcomerii !!!
Avatar utilizator
mariushkn
Moderator
Mesaje: 46
Membru din: Dum Mai 29, 2022 9:40 pm

Re: Concurs Dell LatitudeC600

Mesaj de mariushkn »

Că nu-și revendică premiul e partea a doua...
Avatar utilizator
mariushkn
Moderator
Mesaje: 46
Membru din: Dum Mai 29, 2022 9:40 pm

Re: Concurs Dell LatitudeC600

Mesaj de mariushkn »

Concurs închis , nu l-a revendicat nimeni chiar si a doua oară...
Încuiat

Parteneri

WwW.IceGame.Ro WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM NGZ.RO HITONE T84MNmQ.png QWOZd2 V cs-banner Comunitate VirtualStrike