Prezentare DJ SOP

Spune-ne cine esti, cu ce te ocupi, de unde vii, ce cauti aici ? O scurta prezentare, ca o mica biografie despre tine!
Avatar utilizator
djsop
Contribuitor
Mesaje: 190
Membru din: Mar Iul 05, 2022 10:14 pm

Prezentare DJ SOP

Mesaj de djsop »

Salut, sunt DJ SOP, numele real nu il dau decat la donatii😅
Pasionat de calculatoare vechi, in colectia mea am cativa "bunici" aproape de varsta mea de 35 ani, poate pe viitor voi face subiect pe forum ca sa ma laud cu ele. Am ajuns pe forum de la o postare pe facebook pe marketplace, unde scria ca se desfasoara un concurs, asa ca in luna Iulie 2022 am aterizat fortat aici si a inceput sa imi placa ideea de a contribui pe acest forum, sunt total diferit de alti utilizatori asa ca e posibil sa nu fiu tot timpul placut si apreciat, sunt genul care imi dau cu parerea si posibil sa deranjeze uneori, dar daca e sa fie vreodata asta cauza expulzarii mele de aici sa nu ziceti ca nu v-am anuntat in prealabil 😅.
Sunt un nostalgic si un obsedat de tehnologie veche, asa ca nu te mira daca "intind mana" la orice poate fi gratuit pe aici, e o boala care nu poate fi vindecata, cel putin nu prea curand, sunt asa de impatimit incat am ajuns sa imi dau si ultimul leu din buzunar, (e ca la droguri) odata ce te prinde nu te mai lasa 😋.
Mai multe despre mine nu va zic ca dupaia stric surpriza..hehe
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Prezentare DJ SOP

Mesaj de AlinGheaja »

:D Esti pintre primii veniti! Membru activ si un minunat Contribuitor!
Avatar utilizator
djsop
Contribuitor
Mesaje: 190
Membru din: Mar Iul 05, 2022 10:14 pm

Re: Prezentare DJ SOP

Mesaj de djsop »

RetroTech scrie: Mie Feb 01, 2023 5:00 pm :D Esti pintre primii veniti! Membru activ si un minunat Contribuitor!
Multumesc! sa fie primit!! hehe 🥰
Avatar utilizator
TheKalu
Mesaje: 120
Membru din: Mar Aug 23, 2022 12:36 pm

Re: Prezentare DJ SOP

Mesaj de TheKalu »

Super, noi doi am discutat la telefon si ne-am cunoscut mai bine.Urmeaza sa iti trimit si cele doua donatii desi nu am zis nimic pentru ca sunt putin ocupat, sa te bucuri de ele.
Avatar utilizator
djsop
Contribuitor
Mesaje: 190
Membru din: Mar Iul 05, 2022 10:14 pm

Re: Prezentare DJ SOP

Mesaj de djsop »

TheKalu scrie: Mie Feb 01, 2023 10:32 pm Super, noi doi am discutat la telefon si ne-am cunoscut mai bine.Urmeaza sa iti trimit si cele doua donatii desi nu am zis nimic pentru ca sunt putin ocupat, sa te bucuri de ele.
😁✌🏻abia acum am vazut mesajul tau, din neatentie am uitat sa bifez ca sa ma notifice la raspuns 🤗 chiar ma bucur de ele sa stii😁
Scrie răspuns

Parteneri

WwW.IceGame.Ro WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM NGZ.RO HITONE T84MNmQ.png QWOZd2 V cs-banner Comunitate VirtualStrike