Prezentare Samsung Galaxy S3

Telefoane/tablete cu android
Avatar utilizator
mariushkn
Moderator
Mesaje: 40
Membru din: Dum Mai 29, 2022 9:40 pm

Re: Prezentare Samsung Galaxy S3

Mesaj de mariushkn »

sunt gelos.. eu daca aflu ce este stricat in el, stiu doar ca displayul murise de la o lovitura de sticla de fanta.... misto rau.. sigur l-as repara sau as incerca ceva sa iau datele de pe el, chiar as vrea sa vad ce mai are pe el, pentru ca sigur are ceva amintiri de la 9 ani =))


Dacă vrei , mi-l poti trimite să scot datele din el si să-ți fac un zip cu datele :)
alpitu21
Mesaje: 88
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 10:52 pm

Re: Prezentare Samsung Galaxy S3

Mesaj de alpitu21 »

mariushkn scrie: Vin Dec 30, 2022 12:26 pm sunt gelos.. eu daca aflu ce este stricat in el, stiu doar ca displayul murise de la o lovitura de sticla de fanta.... misto rau.. sigur l-as repara sau as incerca ceva sa iau datele de pe el, chiar as vrea sa vad ce mai are pe el, pentru ca sigur are ceva amintiri de la 9 ani =))


Dacă vrei , mi-l poti trimite să scot datele din el si să-ți fac un zip cu datele :)
Oricum trebuie sa stau sa l caut peste tot acuma și in cel mai rau caz poate o avea parola si iti irosești timpul degeaba :') dar mersi de ofertă totusi
Scrie răspuns

Parteneri

WwW.IceGame.Ro WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM NGZ.RO HITONE T84MNmQ.png QWOZd2 V cs-banner Comunitate VirtualStrike