Prezentare Ionuț

Spune-ne cine esti, cu ce te ocupi, de unde vii, ce cauti aici ? O scurta prezentare, ca o mica biografie despre tine!
Avatar utilizator
Ionut1510
Mesaje: 771
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 2:54 pm
Localitate: Bacău
Contact:

Prezentare Ionuț

Mesaj de Ionut1510 »

Bună! Eu mă numesc Ionuț,sunt din Bacău.Eu sunt pasionat de tech de acum câțiva ani.Eu colecționez telefoane.Am deja câteva smartphone-uri cât și telefoane cu butoane.Eu aș vrea să cumpăr mai multe telefoane dar din cauza banilor nu prea îmi permit.Cel mai important lucru este că îmi lipsește este un Laptop Ca să joc jocuri sau să descarc programe,am nevoie să îmi instalez un Emulator sau un simulator pe telefon sau tabletă.
Ionut1510
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1154
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Prezentare Ionuț

Mesaj de AlinGheaja »

Ionut1510 scrie: Sâm Noi 19, 2022 7:45 pm Bună! Eu mă numesc Ionuț,sunt din Bacău.Eu sunt pasionat de tech de acum câțiva ani.Eu colecționez telefoane.Am deja câteva smartphone-uri cât și telefoane cu butoane.Eu aș vrea să cumpăr mai multe telefoane dar din cauza banilor nu prea îmi permit.Cel mai important lucru este că îmi lipsește este un Laptop Ca să joc jocuri sau să descarc programe,am nevoie să îmi instalez un Emulator sau un simulator pe telefon sau tabletă.
Bine ai venit pe RetroTech.RO
O sugestie buna pt telefoane vechi ar fi piata de vechituri. Poti cumpara telefoane vechi super ieftine.
Ne bucuram ca esti alaturi de noi.
Counter strike 1.6 server: cs.retrotech.ro
Jocuri retro in browser: https://toons.ro/
Scrie răspuns

Parteneri

WwW.IceGame.Ro WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM NGZ.RO HITONE T84MNmQ.png QWOZd2 V cs-banner Comunitate VirtualStrike