Recomand Microsoft Rewards

Discutii care nu se incadreaza in nici o categorie
Avatar utilizator
Ionut1510
Mesaje: 766
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 2:54 pm
Localitate: Bacău
Contact:

Recomand Microsoft Rewards

Mesaj de Ionut1510 »

Imagine[/URL]
Salutare! Știu ca sună ciudat și poate pentru unii cred că este o prostie dar Microsoft Rewards este un serviciu prin care poți câștiga puncte căutând pe Bing și Edge în fiecare zi. Cu aceste puncte colectate ai dreptul de a revendica carduri cadou. (Doar dacă ai punctele necesare)
Programul Microsoft Rewards s-a lansat oficial în Romania in Anul 2022. Din păcate aici cardurile cadou cât și punctele sunt mai sărăcite :)) în comparație cu USA punctele cât si cardurile cadou se câștigă mult mai bine față de România
Recomandarea mea să nu cumva să folosiți VPN că primiți ban
Ionut1510
Avatar utilizator
Morphinus
Moderator
Mesaje: 450
Membru din: Joi Ian 05, 2023 1:04 pm

Re: Recomand Microsoft Rewards

Mesaj de Morphinus »

Fain dar nu prea, cel putin pentru mine.
Useless tot ce este oferit ca si recompensa, basca mai si astepti o galagie de timp pana strangi punctele alea.
Pentru ce?
Un voucher de 50 RON la EMAG sau Flanco, e prea ca la tara, din punctul meu de vedere.
De era ceva mai util, exemplu aici o luna de spotify sau trei luni sau youtube premium, orice alta platforma de streaming mare si respectabila, un software ceva, mai ziceam.
Si timpul nostru fie el asa amarat cum este incepe sa fie important si trebuie tratat ca atare.
Daca cei de la imparatie asta inteleg ca se cere pe RO si asta arata cat de mult respect este pentru comunitatea de la noi, sa stea linistiti.
Imagine
Avatar utilizator
Ionut1510
Mesaje: 766
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 2:54 pm
Localitate: Bacău
Contact:

Re: Recomand Microsoft Rewards

Mesaj de Ionut1510 »

Morphinus scrie: Dum Noi 26, 2023 4:26 pm Fain dar nu prea, cel putin pentru mine.
Useless tot ce este oferit ca si recompensa, basca mai si astepti o galagie de timp pana strangi punctele alea.
Pentru ce?
Un voucher de 50 RON la EMAG sau Flanco, e prea ca la tara, din punctul meu de vedere.
De era ceva mai util, exemplu aici o luna de spotify sau trei luni sau youtube premium, orice alta platforma de streaming mare si respectabila, un software ceva, mai ziceam.
Si timpul nostru fie el asa amarat cum este incepe sa fie important si trebuie tratat ca atare.
Daca cei de la imparatie asta inteleg ca se cere pe RO si asta arata cat de mult respect este pentru comunitatea de la noi, sa stea linistiti.
Corect spus! Ar trebui să se mai adauge mai mult content cum ar fi mai multe puncte cat si abonamente la platformele de streaming nu numai vouchere
Ionut1510
Scrie răspuns

Parteneri

WwW.IceGame.Ro WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM NGZ.RO HITONE T84MNmQ.png QWOZd2 V cs-banner Comunitate VirtualStrike