Prezentare Sony Cyber-shot DSC-H5

Totul despre filme,seriale tv sau online,documentare,etc
Avatar utilizator
lifev5
Mesaje: 87
Membru din: Dum Sep 17, 2023 11:32 am

Prezentare Sony Cyber-shot DSC-H5

Mesaj de lifev5 »

Salutari! Fiindca este o noua zi , este timpul pentru o noua prezentare, asa ca azi va voi prezenta inca o camera pe care o detin. Este vorba despre o camera foto/video Sony Cyber-shot DSC-H5 pe care o detin din 2017-2018. Acest model de camera s-a fabricat pentru prima data in 2016. Pe atunci nu stiu cat costa dar fiind o camera noua , probabil costa suficient de mult. Camera este realizata de Carl Zeiss si are 7.2 MP , ecranul este unul TFT LCD care se vede super bine dar al meu e putin zgariat , si multe alte functii. P.S. : Camera asta am primit-o cadou de la cineva si am primit-o fara buton de capturat poze, asa ca utilizam o pioneza pana am pierdut-o prin dulap :)). Cam atat cu descrierea , mai jos va las niste poze cu ea.

Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine
𝕷𝖎𝖋𝖊 𝖎𝖘 𝖘𝖍𝖔𝖗𝖙. 𝕸𝖆𝖐𝖊 𝖘𝖚𝖗𝖊 𝖞𝖔𝖚 𝖒𝖆𝖐𝖊 𝖎𝖙 𝖕𝖊𝖗𝖋𝖊𝖈𝖙.
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1127
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Prezentare Sony Cyber-shot DSC-H5

Mesaj de AlinGheaja »

Ce obiectiv mare are. Sunt sigur ca si acum face poze faine.
Avatar utilizator
lifev5
Mesaje: 87
Membru din: Dum Sep 17, 2023 11:32 am

Re: Prezentare Sony Cyber-shot DSC-H5

Mesaj de lifev5 »

AlinGheaja scrie: Mar Oct 03, 2023 1:53 pm Ce obiectiv mare are. Sunt sigur ca si acum face poze faine.
Desigur! Aia 7.2MP sunt suficienti pentru filmari 1080P. Din păcate nu am baterii reincarcabile si cablu de date mini usb sa transfer poze sa va arat tuturor.
𝕷𝖎𝖋𝖊 𝖎𝖘 𝖘𝖍𝖔𝖗𝖙. 𝕸𝖆𝖐𝖊 𝖘𝖚𝖗𝖊 𝖞𝖔𝖚 𝖒𝖆𝖐𝖊 𝖎𝖙 𝖕𝖊𝖗𝖋𝖊𝖈𝖙.
Scrie răspuns

Parteneri

WwW.IceGame.Ro WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM NGZ.RO HITONE T84MNmQ.png QWOZd2 V cs-banner Comunitate VirtualStrike