(Inchis) Concurs laptop Toshiba Satellite i5

Diferite concursuri cu diferite premii organizate de RetroTech.RO sau membrii ai comunitatii
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

(Inchis) Concurs laptop Toshiba Satellite i5

Mesaj de AlinGheaja »

Salutare tuturor

Voi oferi spre concurs un Toshiba Satellite L750-1N0 PSK30E-03J004G5
Este minunat pentru internet,munca si ceva jocuri.
Orice distribuire pe retelele de socializare este de mare folos pentru comunitate !
Oricine este binevenit sa se inscrie si va rog ATENTIE la mail in ziua in care se alege castigatorul !

Specificatii:
Memorie Ram: 4GB
Procesor: Intel core i5 2430M
Video: nVidia GeForce GT 520M
Stocare: Hard disk 500 GB
Webcam: Da
Bateria: OK

Stare:
Foarte buna

Defecte:
Fara defecte

Recomandari:
Schimbarea hard-disk-ului cu un SSD
Schimbata pasta termica

Reguli participare (VA ROG CITITI CU ATENTIE FIECARE RAND !!!):
1. Motivul pentru care il doresti si cum ai aflat de RetroTech.ro ? (fiți creativi)

2. NU se accepta raspunsuri simple gen: particip,google!

3. Concursul se va incheia in data de 30 iunie 2023 iar castigatorul va fi ales prin wheelofnames.com

Va doresc succes :YMHUG:



Poze:
Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
Mihaicris255
Mesaje: 1
Membru din: Dum Iun 04, 2023 12:00 am

Re: Concurs laptop Toshiba Satellite i5

Mesaj de Mihaicris255 »

Motivul pentru care imi doresc foarte mult acest leptop este acela de a mi face un set up mai mult sau mai putin retro cu un leptop suficient de bun pentru niste jocuri vechi. Am aflat de RetroTech.ro prin intermediul aplicatiei tik tok, am vizualizat profilul RetroTech.ro dupa care am intrat direct pe site unde am vazut ca se desfașoara un concurs cu un leptop care m ar intereesa si mi ar face placere sa l câștig.
Avatar utilizator
Ionut1510
Mesaje: 766
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 2:54 pm
Localitate: Bacău
Contact:

Re: Concurs laptop Toshiba Satellite i5

Mesaj de Ionut1510 »

Oo super mă bag laptop-ul fratelui meu are cam multe probleme câteodată GPU-ul se oprește și nu ar trebui să facă treaba am încercat să caut driverele noi pentru GPU dar că sunt outdated și că tot mai am acest model acest de laptop pe care îl folosesc.Laptop-ul ăsta care e la concurs i l-aș oferi fratelui meu din cauza problemelor.Ce va face fratele meu cu acest laptop ei bine ell v-a urmări videoclipuri GTA de pe YouTube,pentru că e fan GTA desigur :). Și câteva joculețe
Prima data am aflat de Retrotech de pe TikTok cu concursul laptop-ului Thinkpad R51 un laptop retro ce rula sistemul Windows XP ❤️
Ultima oară modificat Joi Iun 29, 2023 12:31 pm de către Ionut1510, modificat de 3 ori în total.
Ionut1510
Albertvoicu1
Mesaje: 1
Membru din: Dum Iun 04, 2023 10:22 am

Re: Concurs laptop Toshiba Satellite i5

Mesaj de Albertvoicu1 »

Salut,îmi doresc acest laptop doarece nu am posibilitatea sa îmi cumpăr unul și nu am pretenții așa de mari pentru că îmi plac doar jocurile vechii și nu am nevoie de performanță mai multă doar să funcționeze ok acele jocuri
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Concurs laptop Toshiba Satellite i5

Mesaj de AlinGheaja »

Ionut1510 scrie: Dum Iun 04, 2023 7:23 am Oo super mă bag laptop-ul fratelui meu are cam multe probleme câteodată GPU-ul se oprește și nu ar trebui să facă treaba am încercat să caut driverele noi pentru GPU dar că sunt outdated și că tot mai am acest model acest de laptop pe care îl folosesc.Laptop-ul ăsta care e la concurs i l-aș oferi fratelui meu din cauza problemelor.Ce va face fratele meu cu acest laptop ei bine urmărirea videoclipurilor GTA de pe YouTube,pentru că e fan GTA desigur :)
Albertvoicu1 scrie: Dum Iun 04, 2023 10:30 am Salut,îmi doresc acest laptop doarece nu am posibilitatea sa îmi cumpăr unul și nu am pretenții așa de mari pentru că îmi plac doar jocurile vechii și nu am nevoie de performanță mai multă doar să funcționeze ok acele jocuri
Reguli participare (VA ROG CITITI CU ATENTIE):
1. Motivul pentru care il doresti si cum ai aflat de RetroTech.ro ?
Nicolascristian
Mesaje: 1
Membru din: Dum Iun 04, 2023 7:53 pm

Re: Concurs laptop Toshiba Satellite i5

Mesaj de Nicolascristian »

Salut Motivul care vreau laptopul este pentru școală proiecte etc. Eu o să mă duc în gimnaziu și îmi trebuie un laptop.Vă știu de la MariusHKN l-am urmărit m-am uitat la videoclipurile lui și am văzut că echipa RetroTech ia dat ceva lui MariusHKN și am intrat pe cont și am văzut un videoclip că dați un laptop și îmi trebuie un laptop am intrat pe site m-am înregistrat și sper sa îl iau că am că am nevoie de un laptop.

Doamna ajută să Îl iau:🫸🫷
Ultima oară modificat Lun Iun 05, 2023 8:51 am de către Nicolascristian, modificat 1 dată în total.
CostelGrigore
Mesaje: 1
Membru din: Dum Iun 04, 2023 11:13 pm

Re: Concurs laptop Toshiba Satellite i5

Mesaj de CostelGrigore »

Salut,doresc acest laptop pentru internet si ceva filme. Am.mai avut on trecut unul si chiar m-am inteles bine cu el. Despre retrotech am aflat de pe facebook. Multumesc si apreciez ideea aceasta.
Stelian
Mesaje: 2
Membru din: Lun Iun 05, 2023 1:58 pm

Re: Concurs laptop Toshiba Satellite i5

Mesaj de Stelian »

Salut as vrea sa castig accest laptop pentru ca nu am avut niciodata unul si ar fi special sa fiu eu cel norocos simplu am dat donati pe retele de socializare si am gasit accest site in care m-am inregistrat si am observat ca sunt oamenii speciali aici care fac oamenii fericiti cu cele date oamenilor daca ar fi sa castig ce as face cu el (mi-as instala jocuri specifice cerintelor si m-as bucura de filme etc).
Avatar utilizator
djsop
Contribuitor
Mesaje: 190
Membru din: Mar Iul 05, 2022 10:14 pm

Re: Concurs laptop Toshiba Satellite i5

Mesaj de djsop »

Particip la concurs pentru acest laptop frumos, am nevoie sa schimb laptopul actual care e un celeron (care se misca ca un melc) cu ceva mai performant cum ar fi acest i5, de site RetroTech am aflat de pe facebook de la un anunt in care se specifica despre forum si posibilitatea de a castiga un premiu. Succes tuturor!
KityChriss
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Iun 10, 2023 1:23 pm

Re: Concurs laptop Toshiba Satellite i5

Mesaj de KityChriss »

Bună! Mi-ar plăcea să câștig acest laptop pentru al face cadou unui băiețel. Din păcate familia lui nu își permite să ii cumpere unul și ar cam avea nevoie având in vedere că este clasa a 4-a, și astfel și-ar putea dezvolta puțin cunoștințele informaticii.
Am aflat despre acest concurs de pe TikTok de la MariusHKN pe care il urmăresc cu drag de fiecare data când joacă un joc care îmi aduce aminte de copilăria mea. Mulțumesc anticipat! Și mult succes tuturor!😊
Încuiat

Parteneri

WwW.IceGame.Ro WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM NGZ.RO HITONE T84MNmQ.png QWOZd2 V cs-banner Comunitate VirtualStrike