Schimbare tema forum ?!

Postari arhivate

Doresti modernizarea forumului cu o tema ?

Chestionarul s-a închis pe data de Lun Feb 06, 2023 6:35 pm

Da (Raspunde cu o sugestie)
1
33%
Nu
2
67%
 
Voturi totale: 3

Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Schimbare tema forum ?!

Mesaj de AlinGheaja »

Salutare
Ma gandeam daca ar fi o idee sa schimbam tema la forum cu ceva mai modern sau sa ramana asa cum este usor de cautat si navigat.
Eu in prezent consider ca este usoara si m-am obijnuit cu ea.
Avatar utilizator
Ionut1510
Mesaje: 766
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 2:54 pm
Localitate: Bacău
Contact:

Re: Schimbare tema forum ?!

Mesaj de Ionut1510 »

Nu, dacă tema va fi schimbată pentru utilizatorii o să fie mai greu de navigat, și de acea dorim să păstrăm tema actuală deoarece este simplu și ușor de navigat
Ionut1510
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Schimbare tema forum ?!

Mesaj de AlinGheaja »

Un raspuns perfect!
Avatar utilizator
TheKalu
Mesaje: 120
Membru din: Mar Aug 23, 2022 12:36 pm

Re: Schimbare tema forum ?!

Mesaj de TheKalu »

Poti avea teme multiple, imi place tema asta dar cred ca poti incerca si altele.O bagi pe asta default si celelalte la alegerea utiluzatorilor.Vorba aia, fiecare cu gustul lui.😂
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Schimbare tema forum ?!

Mesaj de AlinGheaja »

Da este si asta o varianta. Am sa mai pun inca o tema in weekend.
Avatar utilizator
Morphinus
Moderator
Mesaje: 450
Membru din: Joi Ian 05, 2023 1:04 pm

Re: Schimbare tema forum ?!

Mesaj de Morphinus »

Sincer eu doresc schimbarea temei, nu neaparat ceva super wow dar ceva generic, in stilul tuturor forumurilor de profil.
Eventual pozitionarea clasica a avatarului, in dreapta, parandumi-se ciudat ca este in stanga, dark mode de colo pana colo.
Schimbari binevenite si total normale din punctul meu de vedere, nu o vad ca pe ceva rau.
Imagine
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Schimbare tema forum ?!

Mesaj de AlinGheaja »

Morphinus scrie: Joi Feb 02, 2023 12:17 pm Sincer eu doresc schimbarea temei, nu neaparat ceva super wow dar ceva generic, in stilul tuturor forumurilor de profil.
Eventual pozitionarea clasica a avatarului, in dreapta, parandumi-se ciudat ca este in stanga, dark mode de colo pana colo.
Schimbari binevenite si total normale din punctul meu de vedere, nu o vad ca pe ceva rau.
Pot muta profilele pe stânga dacă este mai Ok! Mai târziu o sa fac modificarea .
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Schimbare tema forum ?!

Mesaj de AlinGheaja »

Am facut o proba si cu tema curenta nu prea se aseaza bine profilele pe stanga. Dar in weekend pregatesc o tema noua care are din start profilele pe stanga si e foarte customizabila.
Avatar utilizator
Morphinus
Moderator
Mesaje: 450
Membru din: Joi Ian 05, 2023 1:04 pm

Re: Schimbare tema forum ?!

Mesaj de Morphinus »

Super ok, da este intr-o faza incipienta dar inca o optiune demna de luat in considerare.
Multumim si pentru favicon-ul actualizat si pentru faptul ca nu a ramas in aer ideea de upgrade al acestuia.
Eventual daca este posibil si centrarea casutei de comentarii, nu super importanta dar da bine un pic la asezarea in pagina.
Imagine
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Schimbare tema forum ?!

Mesaj de AlinGheaja »

Ma bucur ca iti place
Morphinus scrie: Dum Feb 05, 2023 6:34 pm Eventual daca este posibil si centrarea casutei de comentarii, nu super importanta dar da bine un pic la asezarea in pagina.
imi poti face o captura la ce te referi ?
Încuiat

Parteneri

WwW.IceGame.Ro WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM NGZ.RO HITONE T84MNmQ.png QWOZd2 V cs-banner Comunitate VirtualStrike