Prezentare Barlap

Spune-ne cine esti, cu ce te ocupi, de unde vii, ce cauti aici ? O scurta prezentare, ca o mica biografie despre tine!
Barlap
Mesaje: 1
Membru din: Joi Ian 26, 2023 9:23 pm

Prezentare Barlap

Mesaj de Barlap »

Salut baieti,
Numele meu este Stefan (sau cum ma cunosc colegii de breasla Barlap), am 24 de ani si ca aproximativ toti de pe acest forum am o atractie fata de tehnologie, respectiv orice tine de PC-uri/Servere si conectica in general.
Am aflat despre acest forum in urma vizitei fondatorului pe comunitatea mea pentru creearea unui parteneriat, ceea ce trebuie sa recunosc mi-a trezit un sentiment de nostalgie citind descrierea acesturi forum.
Despre mine pot spune ca sunt unul din oamenii de au crescut cu jocul Counter Strike 1.6 de care am ramas pasionat pana in ziua de astazi, ajungand sa am pe undeva pe la 5 servere si chiar mi-am deschis propriul proiect prin care ofer gazduire jocuri altor persoane pentru a mentine interesul lumii pentru acest joc.

Cum am vazut ca se obisnuieste si in topicurile precedente, vreau sa va prezint si eu conopida mea de PC facuta prin 2020 inainte sa bubuie pretul la toata piata de cipuri:
Motherboard: Asrock b450 steel legend
CPU: Ryzen 5 2400G
RAM: 32gb 3200 MHz
HDD: 2tb
SSD: x1 sata - 128gb(mi-a ramas de la vechiul build) + x1 NVME 240gb
GPU: Radeon RX570 8gb

Se mai gasesc prin el si niste figurine ca sa tina de cald placii video dar cald placii video dar cam atat. Aveti si o poza cu el mai jos.
Imagine
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Prezentare Barlap

Mesaj de AlinGheaja »

Salutare si bine ai venit. Ne bucuram sa te avem in comunitate. Multi ani inainte.
Felicitari. Sunt convins ca a fost mult de munca sa ajunga cum este in prezent.
Majoritatea de aici suntem cu nostalgia in sange. Cel putin eu daca as avea loc unde sa tin tot ce colectionez si donez sa nu ma mai bata sotia la cap ar fi minunat. Imi place ce configuratie ai si imi place mult ce figurina ai.
Avatar utilizator
TheKalu
Mesaje: 120
Membru din: Mar Aug 23, 2022 12:36 pm

Re: Prezentare Barlap

Mesaj de TheKalu »

Barlap scrie: Joi Ian 26, 2023 10:15 pm Salut baieti,
Salut si bine ai venit pe retrotech!
Scrie răspuns

Parteneri

WwW.IceGame.Ro WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM NGZ.RO HITONE T84MNmQ.png QWOZd2 V cs-banner Comunitate VirtualStrike