(Vandut) Vand kit intel socket 775.

Vanzari sau cumparari calculatoare,componente,periferice,etc
Încuiat
Avatar utilizator
TheKalu
Mesaje: 120
Membru din: Mar Aug 23, 2022 12:36 pm

(Vandut) Vand kit intel socket 775.

Mesaj de TheKalu »

Vand kit intel pe socket 775, placa de baza Asus P5G41T-MLX echipata cu un procesor quad core [ intel Q9400 ], cooler stock intel, memorie ram Kingston 1333 Mhz cu radiator pe DRR3 si o placa video Asus R5 230 2GB DDR3 64 bit.
Pret 180 ron.


Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
Avatar utilizator
djsop
Contribuitor
Mesaje: 190
Membru din: Mar Iul 05, 2022 10:14 pm

Re: Vand kit intel socket 775.

Mesaj de djsop »

Frumos Kitul 😋
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1077
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Vand kit intel socket 775.

Mesaj de AlinGheaja »

Foarte curat și frumos !
Imagine
Avatar utilizator
Morphinus
Moderator
Mesaje: 424
Membru din: Joi Ian 05, 2023 1:04 pm
Contact:

Re: Vand kit intel socket 775.

Mesaj de Morphinus »

Cel mai tare socket dupa parerea mea asta a fost dupa ce am stat ani buni pe un AMD Athlon si am descoperit procesoarele Intel din seria "E", zici ca il prinzi pe Dumnezeu de picior cand faci o tranzitie ca asta.
Inca sunt bune dupa atata amar de ani la bord, exceptie anumite limitari normale fata de ceea ce este in prezent.
Imagine
Avatar utilizator
TheKalu
Mesaje: 120
Membru din: Mar Aug 23, 2022 12:36 pm

Re: Vand kit intel socket 775.

Mesaj de TheKalu »

Morphinus scrie: Mar Feb 07, 2023 11:43 am Cel mai tare socket dupa parerea mea asta a fost dupa ce am stat ani buni pe un AMD Athlon si am descoperit procesoarele Intel din seria "E", zici ca il prinzi pe Dumnezeu de picior cand faci o tranzitie ca asta.
Inca sunt bune dupa atata amar de ani la bord, exceptie anumite limitari normale fata de ceea ce este in prezent.
👍😎
L-am redus la 160 lei.
Avatar utilizator
Morphinus
Moderator
Mesaje: 424
Membru din: Joi Ian 05, 2023 1:04 pm
Contact:

Re: Vand kit intel socket 775.

Mesaj de Morphinus »

Eu in ultima configuratie pe 775 aveam ceva din familia Q ceva similar cu ceea ce este prezentat, super incantat de el de altfel dar nevoit sa renunt din cauza abonamentului gigabit la fibra optica la vreme aceea Telekom, ulterior Orange.
Super incantat luasem si o placa de retea gigabit dar nici aceea nu facea fata in configuratia actuala, fiind nevoit sa convertesc toata tarasenia catre altceva, optand pentru un Optiplex 9010, super jucarie dar renuntand la partea de gaming fiind limitat de spatiu neavand cum sa montez orice placa video dedicata si cum toate is outdated, merg pe grafica din procesor care si aia este destul de vechiuta dar ma multumesc si cu aceea.
De altfel is colectionar pe toate platformele de gaming, ca merg pe ideea sa fie decat sa nu fie chit nu pot juca titlurile respective.
Stiu ca vrei sa faci un bine dar ramai un hangout mult cu el pe aici, nu multi dintre cei incepatori incumetandu-se sa isi faca un build.
Sanse mai mari de vrei sa scapi de ele si sa iti mai rotunjesti un pic portofelul este sa il pui pe olx dar nu cred ca vei face asta, ca nu te va lasa "nostalgicul" din tine. :))
Imagine
Avatar utilizator
TheKalu
Mesaje: 120
Membru din: Mar Aug 23, 2022 12:36 pm

Re: Vand kit intel socket 775.

Mesaj de TheKalu »

Vandut!
Încuiat

Parteneri

WwW.IceGame.Ro WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM NGZ.RO HITONE T84MNmQ.png QWOZd2 V cs-banner Comunitate VirtualStrike