Prezentare - Comandorul

Spune-ne cine esti, cu ce te ocupi, de unde vii, ce cauti aici ? O scurta prezentare, ca o mica biografie despre tine!
Avatar utilizator
Comandorul
Contribuitor
Mesaje: 97
Membru din: Joi Ian 05, 2023 11:14 am

Prezentare - Comandorul

Mesaj de Comandorul »

Salutări tuturor, sunt Flavius, din Timișoara, am 45 de ani, ca hobby-uri ași spune - Muzica (metal - Death, Thrash, Black, Industrial dar și alte genuri de rock, câteva trupe hip-hop, Cypress Hill, Paraziții, House of Pain etc.) filmele bune, documentarele, filosofia, artele marțiale...
Sunt aici deoarece mi-a plăcut ideia proprietarului, un om cu o inimă mare zic eu. Vreau să ajut și eu cum pot acest concept, și eu sunt de părere că toată lumea are dreptul la un calculator, acesta folosit cu discernământ ajută mult la educarea oamenilor.
Avatar utilizator
Ionut1510
Mesaje: 766
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 2:54 pm
Localitate: Bacău
Contact:

Re: Prezentare - Comandorul

Mesaj de Ionut1510 »

Salut și bine ai venit pe comunitatea RetroTech.ro , mi-e nu-mi place genul muzical Rock dar în schimb îmi place să ascult Hip-hop ce conține limbaj vulgar și muzică electronică :D . Toți copiii ar trebui să aibă dreptul la un calculator/telefon dar din păcate nu chiar toată lumea are bani pentru a cumpăra un laptop/telefon.Ma bucur tare mult că dumneavoastră încercați să ajutați comunitatea cât din puțin :)
Ionut1510
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Prezentare - Comandorul

Mesaj de AlinGheaja »

Comandorul scrie: Joi Ian 05, 2023 1:44 pm Salutări tuturor, sunt Flavius, din Timișoara, am 45 de ani, ca hobby-uri ași spune - Muzica (metal - Death, Thrash, Black, Industrial dar și alte genuri de rock, câteva trupe hip-hop, Cypress Hill, Paraziții, House of Pain etc.) filmele bune, documentarele, filosofia, artele marțiale...
Sunt aici deoarece mi-a plăcut ideia proprietarului, un om cu o inimă mare zic eu. Vreau să ajut și eu cum pot acest concept, și eu sunt de părere că toată lumea are dreptul la un calculator, acesta folosit cu discernământ ajută mult la educarea oamenilor.
Iti multumesc ca te-ai alaturat si bine ai venit!
Si da sunt multi care nu isi permit si sunt foarte multi care au o debara cu lucruri care nu le folosesc,vor sa le arunce la gunoi,dar altii s-ar bucura enorm sa le primeasca. Vorbesc destul de des cu multi oameni si incerc sa adun tot ce prind,calculatoare,laptop-uri,componente si periferice.

"Sunt aici deoarece mi-a plăcut ideia proprietarului, un om cu o inimă mare zic eu. Vreau să ajut și eu cum pot acest concept, și eu sunt de părere că toată lumea are dreptul la un calculator, acesta folosit cu discernământ ajută mult la educarea oamenilor."
iti multumesc din toata inima.
Avatar utilizator
Comandorul
Contribuitor
Mesaje: 97
Membru din: Joi Ian 05, 2023 11:14 am

Re: Prezentare - Comandorul

Mesaj de Comandorul »

O să mă pun și eu să văd ce am de donat și voi anunța, știu sigur că am ceva rami, un dvd parcă, un monitor bun... mai caut și fac o listă.
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Prezentare - Comandorul

Mesaj de AlinGheaja »

multumesc,orice e binevenit
intr-un timp am avut cerinte pentru haine dar persoana respectiva nu a mai raspuns.
Avatar utilizator
Morphinus
Moderator
Mesaje: 450
Membru din: Joi Ian 05, 2023 1:04 pm

Re: Prezentare - Comandorul

Mesaj de Morphinus »

Banuiesc ca esti prezent si aici nu domnule?
Imagine
Avatar utilizator
Comandorul
Contribuitor
Mesaje: 97
Membru din: Joi Ian 05, 2023 11:14 am

Re: Prezentare - Comandorul

Mesaj de Comandorul »

Morphinus scrie: Vin Mar 31, 2023 11:22 am Banuiesc ca esti prezent si aici nu domnule?
Salut, daaa, tot eu sunt și pe softpedia... de acolo am aflat și de acest forum (scuze, acum mi-a sărit în ochi postarea)
Avatar utilizator
Morphinus
Moderator
Mesaje: 450
Membru din: Joi Ian 05, 2023 1:04 pm

Re: Prezentare - Comandorul

Mesaj de Morphinus »

Zise el, dupa o lunga asteptare. :))
Imagine
Avatar utilizator
Comandorul
Contribuitor
Mesaje: 97
Membru din: Joi Ian 05, 2023 11:14 am

Re: Prezentare - Comandorul

Mesaj de Comandorul »

Morphinus scrie: Lun Mai 29, 2023 5:27 pm Zise el, dupa o lunga asteptare. :))
da, așa e... azi am văzut acel topic, în ultima vreme sunt cam prins cu munca, ajung cam târziu și obosit acasă, mai intru și eu când am timp de la lucru sau de acasă... în domeniul meu de activitate vara am mult de lucru și iarna e relaxant...
Scrie răspuns

Parteneri

WwW.IceGame.Ro WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM NGZ.RO HITONE T84MNmQ.png QWOZd2 V cs-banner Comunitate VirtualStrike