(Necastigator) Concurs-Donatie HP Pavilion G7

Diferite concursuri cu diferite premii organizate de RetroTech.RO sau membrii ai comunitatii
Silviuq

Re: Concurs-Donatie HP Pavilion G7

Mesaj de Silviuq »

Ștefan scrie: Vin Noi 11, 2022 7:40 am Bună ziua , lupt să câștig acest laptop pentru o familie cu 3 copii ca nu au posibilitataea de a isi cumpara si au necesitatea pentru școală.
Povestea lor este una care te întristează, deoarece ei neavând posibilitatea de a își cumpără anumite lucruri pentru școală , ei sunt 3 frați ,1 fetita si 2 băieți .De curand mama lor a fugit de acasă cu un alt barbat iar tatal lor ii spala, ii imbraca , le face mancare , se straduieste sa faca bani ducanduse la munca pe unde apuca luandui si pe ei cu el . Ii duce in fiecare dimineata la școală ,in fiecare zi tatal ii impleteste parul fetitei . Este trist ca înca mai vedem familii ca acestea în ziua de astazi.
De aceea as dori sa castig acest laptop pentru ei , și daca mai exista oameni cu bunavointă ar putea sa daruiasca haine si încaltaminte.
Copii au pana in 10 ani.
Bravo tie frate!Sper ca acea familie sa se bucure de el.
Livutzu

Re: Concurs-Donatie HP Pavilion G7

Mesaj de Livutzu »

Sper sa câștig ca părinții mei nu vor sa imi cumpere calculator pentru a ma juca sau sa fac altceva.Vreau sa ma apuc de photo editor pentru a face bani sa imi iau altul
Avatar utilizator
Ionut1510
Mesaje: 771
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 2:54 pm
Localitate: Bacău
Contact:

Re: Concurs-Donatie HP Pavilion G7

Mesaj de Ionut1510 »

Ștefan scrie: Vin Noi 11, 2022 7:40 am Bună ziua , lupt să câștig acest laptop pentru o familie cu 3 copii ca nu au posibilitataea de a isi cumpara si au necesitatea pentru școală.
Povestea lor este una care te întristează, deoarece ei neavând posibilitatea de a își cumpără anumite lucruri pentru școală , ei sunt 3 frați ,1 fetita si 2 băieți .De curand mama lor a fugit de acasă cu un alt barbat iar tatal lor ii spala, ii imbraca , le face mancare , se straduieste sa faca bani ducanduse la munca pe unde apuca luandui si pe ei cu el . Ii duce in fiecare dimineata la școală ,in fiecare zi tatal ii impleteste parul fetitei . Este trist ca înca mai vedem familii ca acestea în ziua de astazi.
De aceea as dori sa castig acest laptop pentru ei , și daca mai exista oameni cu bunavointă ar putea sa daruiasca haine si încaltaminte.
Copii au pana in 10 ani.
Felicitări :)
Ionut1510
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1154
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Concurs-Donatie HP Pavilion G7

Mesaj de AlinGheaja »

Pana in prezent "ȘTEFAN" nu a raspuns la mesaj in privat. Daca nu raspunde pana in data de 25, va fi selectat alt castigator!
Counter strike 1.6 server: cs.retrotech.ro
Jocuri retro in browser: https://toons.ro/
Avatar utilizator
Ionut1510
Mesaje: 771
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 2:54 pm
Localitate: Bacău
Contact:

Re: Concurs-Donatie HP Pavilion G7

Mesaj de Ionut1510 »

RetroTech scrie: Sâm Noi 19, 2022 7:18 pm Pana in prezent "ȘTEFAN" nu a raspuns la mesaj in privat. Daca nu raspunde pana in data de 25, va fi selectat alt castigator!
Păi văd,eu verific în fiecare zi profilul lui și zice că a fost activ în data de 11 noiembrie fix când și-a creat contul
Ionut1510
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1154
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Concurs-Donatie HP Pavilion G7

Mesaj de AlinGheaja »

Ionut1510 scrie: Sâm Noi 19, 2022 7:20 pm
RetroTech scrie: Sâm Noi 19, 2022 7:18 pm Pana in prezent "ȘTEFAN" nu a raspuns la mesaj in privat. Daca nu raspunde pana in data de 25, va fi selectat alt castigator!
Păi văd,eu verific în fiecare zi profilul lui și zice că a fost activ în data de 11 noiembrie fix când și-a creat contul
Tu ai sanse mai mari sa castigi laptopul Toshiba L750 daca citesti regulamentul si indeplinesti ce se cere daca esti activ.
Eu iti recomand sa participi. E chiar simplu.
Pana in prezent observ ca nimeni nu este atent la regulament!
Counter strike 1.6 server: cs.retrotech.ro
Jocuri retro in browser: https://toons.ro/
Avatar utilizator
Ionut1510
Mesaje: 771
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 2:54 pm
Localitate: Bacău
Contact:

Re: Concurs-Donatie HP Pavilion G7

Mesaj de Ionut1510 »

RetroTech scrie: Sâm Noi 19, 2022 7:24 pm
Ionut1510 scrie: Sâm Noi 19, 2022 7:20 pm
RetroTech scrie: Sâm Noi 19, 2022 7:18 pm Pana in prezent "ȘTEFAN" nu a raspuns la mesaj in privat. Daca nu raspunde pana in data de 25, va fi selectat alt castigator!
Păi văd,eu verific în fiecare zi profilul lui și zice că a fost activ în data de 11 noiembrie fix când și-a creat contul
Tu ai sanse mai mari sa castigi laptopul Toshiba L750 daca citesti regulamentul si indeplinesti ce se cere daca esti activ.
Eu iti recomand sa participi. E chiar simplu.
Pana in prezent observ ca nimeni nu este atent la regulament!
Am o sugestie,ar trebui să alegi doar cei care sunt activi, mulți care au comentat la acest concurs/ donație ,au scris odată și apoi au ieșit.Sunt multe persoane care nu au laptop și chiar își doresc să aibă, până și eu sunt inclus dar cineva trebuie să câștige
Ultima oară modificat Sâm Noi 26, 2022 6:38 pm de către Ionut1510, modificat de 3 ori în total.
Ionut1510
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1154
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: (Oprit temporar) Concurs-Donatie HP Pavilion G7

Mesaj de AlinGheaja »

Exact așa am sa fac weekendul asta. Prea mulți doar cu mâna întinsa și dispar.
Counter strike 1.6 server: cs.retrotech.ro
Jocuri retro in browser: https://toons.ro/
Avatar utilizator
Ionut1510
Mesaje: 771
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 2:54 pm
Localitate: Bacău
Contact:

Re: (Oprit temporar) Concurs-Donatie HP Pavilion G7

Mesaj de Ionut1510 »

RetroTech scrie: Vin Noi 25, 2022 3:41 pm Exact așa am sa fac weekendul asta. Prea mulți doar cu mâna întinsa și dispar.
Când o să se facă cea de a doua extragere?
Ionut1510
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1154
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: (Oprit temporar) Concurs-Donatie HP Pavilion G7

Mesaj de AlinGheaja »

Ionut1510 scrie: Dum Noi 27, 2022 6:50 pm
RetroTech scrie: Vin Noi 25, 2022 3:41 pm Exact așa am sa fac weekendul asta. Prea mulți doar cu mâna întinsa și dispar.
Când o să se facă cea de a doua extragere?
cam prin 22/23 am scris la urmatorul "Sorin" care lafel nu a raspuns ! Cred ca pana la urma va pica donatia pentru ca sunt prea multi "mincinosi" si voi face concurs cum este la Toshiba.
Counter strike 1.6 server: cs.retrotech.ro
Jocuri retro in browser: https://toons.ro/
Încuiat

Parteneri

WwW.IceGame.Ro WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM NGZ.RO HITONE T84MNmQ.png QWOZd2 V cs-banner Comunitate VirtualStrike