(Anulat) Donez periferice PC si componente vechi

Postari arhivate
Încuiat
Ionutz
Mesaje: 1
Membru din: Lun Iul 29, 2024 4:15 pm

(Anulat) Donez periferice PC si componente vechi

Mesaj de Ionutz »

Salut si bine v-am gasit. Sunt utilizator nou, forumul mi-a fost recomandat de Marian si ma bucur ca a facut-o.

Donez mai multe periferice PC printre care 2 imprimante multifunctionale HP (fara cartuse), carcasa Azza, un procesor Intel i3 540 box, o sursa Sirtec de 400W, precum si multe altele dupa cum se vede si in poza 1 - casti, webcam, cabluri ffd, kituri vechi, hdduri vechi etc. Cel care le doreste va veni cu masina personala si va ridica TOATE produsele (nu sunt la acea locatie, o sa vin special daca sunt doritori pentru ele, nu pot sa ma deplasez pentru cate o singura piesa de fiecare data) si ideal le va folosi in scopuri caritabile. Eu sunt din Bucuresti, nu cred ca cineva din tara se deplaseaza pentru ele, desi daca sunt doritori, cu toata placerea.

Probabil ca discutam aici si prin mesaje private pentru adresa.
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
Morphinus
Moderator
Mesaje: 452
Membru din: Joi Ian 05, 2023 1:04 pm

Re: Donez periferice PC si componente vechi

Mesaj de Morphinus »

Salutari si bine ai venit in cuibul nostru de internet retras.
Mda, eu sunt "vinovatul" pentru racolarea unui nou membru. :P
Am zis sa faci si o incercare aici, ca poate ai mai mult noroc, poate gestioneaza Alin, liderul acestei comunitati printr-un concurs ori se gasesc doritori, chiar si asa unul cate unul si pentru aceste produse, ce inca se mai pot utiliza in alte scopuri, nefiind chiar de aruncat la reciclare, chestii zise din perspectiva unuia ce ii place sa mai salveze lucruri.

Am exagerat si eu zicand unul cate unul, sorry. :p
Deci politica este primul venit, primul servit si un scenariu bun de utilizare, parere sincera si suflet bun si neprihanit de scopuri ascunse, profit, combinatii, asta ca un reminder si a sublinia ideea de baza!
Imagine
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1127
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: (In curand) Donez periferice PC si componente vechi

Mesaj de AlinGheaja »

Salutare si multumesc
Ai mesaj privat. :D
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1127
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: (Anulat) Donez periferice PC si componente vechi

Mesaj de AlinGheaja »

Donatia a fost anulata. Topic inchis si arhivat.
Motiv: oferite pe alta platforma de catre utilizator.
Încuiat

Parteneri

WwW.IceGame.Ro WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM NGZ.RO HITONE T84MNmQ.png QWOZd2 V cs-banner Comunitate VirtualStrike