A doua oara cand nu mi se posteaza topicurile lungi :')

Discutii care nu se incadreaza in nici o categorie
alpitu21
Mesaje: 88
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 10:52 pm

A doua oara cand nu mi se posteaza topicurile lungi :')

Mesaj de alpitu21 »

Am stat cam jumate de oră sa fac o postare aici dar acum țin minte că am dat pe trimite, dar nu s-a postat 😭, înainte stasesem vreo ora și să fac un tutorial si mi s-a dat refresh degeaba la forum, ce naiba se intampla?!
Avatar utilizator
Morphinus
Moderator
Mesaje: 450
Membru din: Joi Ian 05, 2023 1:04 pm

Re: A doua oara cand nu mi se posteaza topicurile lungi :')

Mesaj de Morphinus »

Salut.
Ne cerem scuze pentru inconvenient dar postarile din anumite motive de siguranta sau securitate trebuiesc aprobate in prealabil de catre o persoana, ce trebuie sa fie online in respectivul interval de timp in care ai facut postarea.
Daca nu este nimeni disponibil in momentul acela cu siguranta sunt convins ca postarea se va aproba instant in momentul in care unul din persoanele ce se ocupa de partea asta de moderare va observa si gestiona mesajele in asteptare.
Cat despre partea de reimprospatare in momentul in care ai avut un mesaj in lucru, tind sa cred ca este o problema locala, eu sincer nu prea am intalnit problema asta in momentul in care postez, dar daca problema persista te rugam sa revii cu un mesaj in categoria aceasta spre exemplu.
Imagine
Avatar utilizator
Ionut1510
Mesaje: 766
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 2:54 pm
Localitate: Bacău
Contact:

Re: A doua oara cand nu mi se posteaza topicurile lungi :')

Mesaj de Ionut1510 »

Asta este a doua oară cand i se întâmplă.Eu niciodată nu am avut problema asta .Eu recomand să vă scrieți in Notepad sau ce mai folosiți și apoi reveniți să postați pe forum
Ionut1510
Avatar utilizator
Morphinus
Moderator
Mesaje: 450
Membru din: Joi Ian 05, 2023 1:04 pm

Re: A doua oara cand nu mi se posteaza topicurile lungi :')

Mesaj de Morphinus »

Sincer la asta ma gandeam si eu, dar multora le vine peste mana sa faca acest lucru.
Cred ca este cea mai sanatoasa metoda pentru a evita situatiile de acest gen.
Da, mi se pare ciudat, ca de cand sunt pe aici nu am intalnit aceasta situatie, posibil bug si sa fie de la noi, posibil sa fie ceva local.
Imagine
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: A doua oara cand nu mi se posteaza topicurile lungi :')

Mesaj de AlinGheaja »

Salut
Sincer nu am patit decat o data cand aveam probleme cu internetul sau din greseala am apasat aiurea.
A fost o data cand si-a dat refresh si am dat back si am continuat :D
Refresh-ul unei pagini poate fi din multe motive iar unele din ele poate fi: adblock sau alte extensii la browser, browser-ul tau considera ca pagina nu sa incarcat suficient(uneori se vede ca inca se incarca) sau conexiunea la internet este instabila(chrome de exemplu da refresh la pagina daca ai icnercat sa accesezi cand nu aveai internet, cand revine isi da automat)
alpitu21
Mesaje: 88
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 10:52 pm

Re: A doua oara cand nu mi se posteaza topicurile lungi :')

Mesaj de alpitu21 »

Morphinus scrie: Joi Noi 09, 2023 4:26 pm Salut.
Ne cerem scuze pentru inconvenient dar postarile din anumite motive de siguranta sau securitate trebuiesc aprobate in prealabil de catre o persoana, ce trebuie sa fie online in respectivul interval de timp in care ai facut postarea.
Daca nu este nimeni disponibil in momentul acela cu siguranta sunt convins ca postarea se va aproba instant in momentul in care unul din persoanele ce se ocupa de partea asta de moderare va observa si gestiona mesajele in asteptare.
Cat despre partea de reimprospatare in momentul in care ai avut un mesaj in lucru, tind sa cred ca este o problema locala, eu sincer nu prea am intalnit problema asta in momentul in care postez, dar daca problema persista te rugam sa revii cu un mesaj in categoria aceasta spre exemplu.
Aa, ok, scuza-ma atunci te rog pentru grăbire, dar credeam că se postau imediat. Până la urmă a ajuns postarea mea in sectiunea de moderare? Are ceva site-ul asta cu mine 😭😭
Avatar utilizator
Morphinus
Moderator
Mesaje: 450
Membru din: Joi Ian 05, 2023 1:04 pm

Re: A doua oara cand nu mi se posteaza topicurile lungi :')

Mesaj de Morphinus »

Eu cred ca in momentul ala s-a intamplat ceva atunci, mesaje in asteptare spre aprobare pe utilizatorul tau nu sunt.
Poti te rog daca nu este baiul prea mare sa incerci sa postezi ceea ce vrei sa postezi in respectiva sectiune sa vedem daca apare.
Cand ai timp desigur, nu este musai acum acum.
Imagine
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: A doua oara cand nu mi se posteaza topicurile lungi :')

Mesaj de AlinGheaja »

Stai linistit :D Totul este ok. Se mai intampla.
Scrie răspuns

Parteneri

WwW.IceGame.Ro WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM NGZ.RO HITONE T84MNmQ.png QWOZd2 V cs-banner Comunitate VirtualStrike