(Inchis) Laptop Asus Eee PC 1000H

Diferite concursuri cu diferite premii organizate de RetroTech.RO sau membrii ai comunitatii
StefanAndrei
Mesaje: 3
Membru din: Dum Aug 20, 2023 1:54 pm

Re: Laptop Asus Eee PC 1000H

Mesaj de StefanAndrei »

Salutare🤭, eu aș dori acest laptop pentru ca am niste memorii ram compatibile cu el aș vrea sa il upgradez de la 1 la 2gb de memorie ram si apoi sa vad daca am un procesor mai bun , aș vrea sa ii pun cateva jocuri ale copilăriiei cum ar fi nfs , gta III ,half life (mama ca ma mai jucam cand eram mic)
Cs 1.6 și bine ințeles Yahoo! Messager😄

Cum am aflat de retro tech?

Pai eu ma uit pe tik tok la o gramada de persoane care prezinta chestii vechi si cum erau construite printre ei se numeră si mariuskn , adica atunci cand a postat despre laptop ul toshiba. Eu am vazut prea tarziu dar am zis sa dau o geana la site. Si chiar imi place acest site❤️ 10/10
Avatar utilizator
Ionut1510
Mesaje: 766
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 2:54 pm
Localitate: Bacău
Contact:

Re: Laptop Asus Eee PC 1000H

Mesaj de Ionut1510 »

Astăzi este extragerea :)
Ionut1510
Avatar utilizator
Aditzu
Mesaje: 83
Membru din: Sâm Aug 19, 2023 12:18 pm

Re: Laptop Asus Eee PC 1000H

Mesaj de Aditzu »

Mult noroc!🍻
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Laptop Asus Eee PC 1000H

Mesaj de AlinGheaja »

BigChungus scrie: Lun Iul 31, 2023 6:56 pm Particip! Motivul pentru care doresc acest eee pc este de a imi marii colectia mea de calculatoare retro.Imca nu am nici un laptop si cred ca acest laptop ar fii o aditie excelenta a colectiei mele.
Despre concurs am aflatpe o aplicatia magica numita ✨TikTok✨ :)
Imagine
Felicitari. +1 la colectia ta de calculatoare retro. Ai mesaj privat.
BigChungus
Mesaje: 2
Membru din: Lun Iul 31, 2023 6:08 pm

Re: (Inchis) Laptop Asus Eee PC 1000H

Mesaj de BigChungus »

Aș dori să vă mulțumesc pentru oportunitatea de a participa și câștiga un EEEPC. Sunt cu adevărat onorat să fac parte din această comunitate pasionată :)
Imagine



Imagine

Imagine
Încuiat

Parteneri

WwW.IceGame.Ro WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM NGZ.RO HITONE T84MNmQ.png QWOZd2 V cs-banner Comunitate VirtualStrike