Tema deschisa forum

Fii la curent cu totul despre comunitatea noastra
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Tema deschisa forum

Mesaj de AlinGheaja »

Salutare tuturor

Cred ca sunt un numar de persoane ce poate sunt deranjati la ochi de culori inchise sau poate e obositor.
Astfel am instalat varianta pe alb a acestei teme.
Se poate schimba din dreapta sus de la Panoul utilizatorului apoi pe Preferinte forum. De aici putem selecta la "Stilul meu:"
SE Gamer: Dark (tema inchisa care este in prezent utilizata)
SE Gamer (tema deschisa la culoare)
Avatar utilizator
Ionut1510
Mesaje: 766
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 2:54 pm
Localitate: Bacău
Contact:

Re: Tema deschisa forum

Mesaj de Ionut1510 »

Frumos.Dar totuși mi-e tot tema dark îmi place.Tema luminoasă mă cam orbește :)) .Dar îmi fine fiecare după placul lor
Ionut1510
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Tema deschisa forum

Mesaj de AlinGheaja »

Da,si mie imi place mai intunecat. Dar sunt multi care dupa o varsta prefera mai deschis ca e mai confortabil pentru ochi.
Avatar utilizator
Morphinus
Moderator
Mesaje: 450
Membru din: Joi Ian 05, 2023 1:04 pm

Re: Tema deschisa forum

Mesaj de Morphinus »

As mai sugera inca doua mici chestii, asa daca este sa existe un topic de genul Feature Request sau Sugestii.
Favicon in tab-ul din browser daca exista posibilitatea modificarii si logo-ul Retrotech care sa directioneze catre pagina principala a forumului, fiind un pic derutant pentru unii sa frunzareasca meniul de inapoi.
Imagine
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Tema deschisa forum

Mesaj de AlinGheaja »

Morphinus scrie: Joi Ian 05, 2023 8:33 pm As mai sugera inca doua mici chestii, asa daca este sa existe un topic de genul Feature Request sau Sugestii.
Favicon in tab-ul din browser daca exista posibilitatea modificarii si logo-ul Retrotech care sa directioneze catre pagina principala a forumului, fiind un pic derutant pentru unii sa frunzareasca meniul de inapoi.
Poti crea daca doresti si vom posta acolo ce este de design sau categoria respectiva
Favicon da ar fi o idee daca ai un model care iti place si se incadreaza te rog
Logo sa duca inapoi da. Buna idee.
Avatar utilizator
AlinGheaja
Administrator
Mesaje: 1114
Membru din: Sâm Mai 28, 2022 7:13 pm
Contact:

Re: Tema deschisa forum

Mesaj de AlinGheaja »

Logo sa duca inapoi da. Buna idee. -rezolvat
alpitu21
Mesaje: 88
Membru din: Sâm Oct 15, 2022 10:52 pm

Re: Tema deschisa forum

Mesaj de alpitu21 »

RetroTech scrie: Joi Ian 05, 2023 9:11 pm Logo sa duca inapoi da. Buna idee. -rezolvat
Bunnnn, complet de acord aici! Chiar daca mergea si apasat pe acasa mult mai folositor e un buton mare fool proof! 😂
Scrie răspuns

Parteneri

WwW.IceGame.Ro WWW.4EN3RGY.FORUMMO.COM NGZ.RO HITONE T84MNmQ.png QWOZd2 V cs-banner Comunitate VirtualStrike