Re: Windows 11 este slăbuț - Motive contra
Voi comenta despre Windows 11 și despre ceea ce nu-mi place la el. Da, chiar așa. Pentru că, deși Windows 11 se dorește a fi un sistem de operare excelent, nu este nicidecum o capodoperă. Există multe motive pentru care s-ar putea să-ți placă, dar există și motive pentru care Windows 11 este slab ...
Lun Sep 08, 2025 5:05 am