Re: 🎁 RetroTech Giveaway - 5 Laptopuri Retro, 5 Câștigători!
Salutare tuturor,ma voi inscrie si eu la acest concurs,va urez mult succes !!!
1. Spune-ne ce dorești să faci cu laptopul dacă îl câștigi.
Depinde si ce laptop castig,cel mai probabil,voi instala un linux (mint,ubuntu,etc)cel mai bun pentru laptop-ul respectiv,pentru ca in colectia mea de laptop ...
1. Spune-ne ce dorești să faci cu laptopul dacă îl câștigi.
Depinde si ce laptop castig,cel mai probabil,voi instala un linux (mint,ubuntu,etc)cel mai bun pentru laptop-ul respectiv,pentru ca in colectia mea de laptop ...
Dum Iun 07, 2026 12:13 pm
Re: Sistem operare
Windows 11, dacă vrei să fii la zi. Nu e suportat oficial de platforma ta, dar cu Rufus se rezolvă. Microshit recomandă totuși minim 16 GB pentru o experiență fluidă pe Win11. Eu aș folosi în continuare Windows 10 sau, în funcție de ce faci pe acest PC, poți pune un Linux... Mint e chiar fain, mai ...
Mar Mai 19, 2026 9:03 am
Nostalgie Flash
Salutare,vreau sa fac un mic tutorial,cum sa va jucati aproape toate jocurile care au fost publicate pe net cu Flash,exista doua aplicatii si anume,Y8 si FSG Browser,unele din cele mai bune aplicatii cu jocuri flash gratuite,ca sa puteti sa le descarcati,cautati in orice browser,download (Y8 sau FSG ...
Lun Mai 18, 2026 9:35 pm
Sistem operare
Salutare,ce sistem de operare recomandati,pentru aceste componente (PC):
Procesor:Intel I5 6400
Placa video:Ati Radeon r7 250 (2 GB Ram)
Ram:12 GB Ram DDR4
Calculatorul:FUJITSU ESPRIMO D757
SSD:Kingston 250 GB
HDD:500GB
Este calculatorul meu principal,Multumesc Frumos!
Procesor:Intel I5 6400
Placa video:Ati Radeon r7 250 (2 GB Ram)
Ram:12 GB Ram DDR4
Calculatorul:FUJITSU ESPRIMO D757
SSD:Kingston 250 GB
HDD:500GB
Este calculatorul meu principal,Multumesc Frumos!
Lun Mai 18, 2026 9:21 pm
Vand monezi rare,pentru colectionarii de monezi
Salutare,vand monezi rare pentru colectionari sau pentru oricine,pentru cine este interesat sa imi lase mesaj in pv sau aici pentru detalii si oferte!sunt in stare foarte buna!Multumesc anticipat!
Lun Mai 18, 2026 9:15 pm
Re: Giveaway Dell Latitude E5520 i5
Salutare,ma bucur sa aud ca este un nou concurs cu un laptop cu componente foarte bune,pentru mine,poate am sansa sa il castig,va urez tuturor mult noroc si sa ajunga la cine trebuie!
1. Ce doresti sa faci cu laptop-ul daca il castigi ?
Daca as castiga acest laptop as incerca sa ii instalez windows ...
1. Ce doresti sa faci cu laptop-ul daca il castigi ?
Daca as castiga acest laptop as incerca sa ii instalez windows ...
Lun Mai 18, 2026 9:11 pm
Re: 🎮 Giveaway consola PS3 Slim + cadou
Salutare,ma voi înscrie si eu la acest concurs, imi încerc norocul din nou.😆
1. Care va fi primul tau joc pe PS3 ?
Nu am avut niciodată,niciun fel de consola,doar m am jucat acum ceva timp pe un ps4 pro sau simplu al unui var,am jucat gta 5,primul joc.
2. Un share acestui concurs pe o retea de ...
1. Care va fi primul tau joc pe PS3 ?
Nu am avut niciodată,niciun fel de consola,doar m am jucat acum ceva timp pe un ps4 pro sau simplu al unui var,am jucat gta 5,primul joc.
2. Un share acestui concurs pe o retea de ...
Vin Apr 10, 2026 9:00 am
Re: (Inchis) Giveaway laptop Fujitsu Siemens + cadou
Salutare,mi a ajuns laptop-ul,este intact,ambalat corespunzător,mulțumesc frumos lui Alin pentru tot efortul depus,mult succes la toti pentru concursurile care urmeaza!!!

Mie Apr 08, 2026 12:00 pm
Re: Giveaway laptop Fujitsu Siemens + cadou
Salutare forum,ma voi inscrie si eu la acest concurs,va urez succes tuturor!
1. Ce sistem de operare doresti sa fie instalat pe laptop, Vista sau XP ?
As vrea sa instalez pe acest laptop,un Windows 7 Ultimate sau Home Basic,pentru mine a fost cel mai bun windows;
2. Trei postari creative pe ...
1. Ce sistem de operare doresti sa fie instalat pe laptop, Vista sau XP ?
As vrea sa instalez pe acest laptop,un Windows 7 Ultimate sau Home Basic,pentru mine a fost cel mai bun windows;
2. Trei postari creative pe ...
Mar Mar 03, 2026 8:41 pm
(Gasit) Cumpar Motorola G5 xt1676 sau placa de baza pentru el
Salut,cumpar Motorola G5 xt1676 sau placa de baza pentru el,modelul cu 16gb stocare si 2 gb ram,platesc 100 lei tot telefonul cu tot cu transport sau 50 doar placa de baza cu tot cu transport!Mulțumesc
Mie Ian 07, 2026 4:14 pm